OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

Běžecká série Czech Ultra Trail Tour vyvrcholila v Beskydech!

Rozuzlení běžeckého souboje v rámci Czech Ultra Trail Tour 2016 přineslo třetí letošní klání v beskydských hvozdech na konci prosince. Po jarním závodě v Karpatech a podzimních Jeseníkách měli velkou šanci na celkové vítězství především Ondřej Tabarka a Tomáš Peter. Papírově ale mohli uspět i další závodníci, pokud by některý z favoritů neuspěl. Překvapení se ale nekonalo a tak na zasněžené a zmrzlé 60 km trase zlato nakonec našel Tomáš Peter a stříbro vydoloval Ondra Tabarka. Třetí místo si vyběhl David Kaifáš, když udolal i takové běžce, jakými jsou Tomáš Svoboda (lehce bloudící) a Tomáš Štverák.

V ženách zazářila opět Ivana Šlachtová, společnost jí dělala Lidka Rybářová a vinou bloudění se na třetí místo z původní první pozice propadla Markéta Konečná.

Celkové výsledky lze nalézt na webu pořadatele: http://cutt.cz/vysledky/Podobné články
Ultratrail
10. 1. 2018 Czech Ultra Trail Tour jde do IV. ročníku

Běžecká série Czech Ultra Trail Tour si za 3 roky své existence již získala mnoho...

Celý článek
Survival - jednotlivci
7. 9. 2015 DOKSY RACE TOUR odpočítává poslední dny do startovního výstřelu

Už jen pár dní chybí do startu survival závodu DOKSY RACE TOUR, který se bude...

Celý článek

Fatal error: Uncaught Error: Cannot use object of type WP_Term as array in /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-clanek-grid-small.php:15 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-souvisejici.php(27): include() #1 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/single.php(77): include('/data/web/virtu...') #2 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #3 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #4 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') #5 {main} thrown in /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-clanek-grid-small.php on line 15