OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Adventure race

Blíží se Wenger Czech Adventure Race – 75 nebo 18 hodin dobrodružství

Vrchol pro všechny vyznavače adventure racingu a survivalových závodů se opět blíží. Jediný plnohodnotný AR závod konaný na území ČR – Wenger Czech Adventure Race – proběhne v okolí Sušice v termínu 6. – 11. září.

Závodníci budou muset zvládnout jak tradiční disciplíny jako orientační běh, lanové disciplíny, jízdu na horském kole, in-line bruslích, kánoích, tak méně obvyklé: jeskyňaření, Bolskros nebo packrafty. „Trať jsme záměrně naplánovali po krásných a zajímavých místech, aby si závodníci mohli vychutnat krajinu a zapomněli na bolavé nohy a útrapy trati.“, usmívá se ředitel závodu Tomáš Vaněk a dodává: „V letošním roce je na dlouhý závod mnoho týmů nekompletních a shání členy, kdybyste se chtěli pustit do 75hodinového dobrodružství, určitě se místo najde.“

Zároveň s hlavním závodem se tradičně uskuteční také lehčí MINI Adventure Race 2016 – 18 hodinový závod pro dvoučlenné týmy je ideální pro AR začátečníky, kteří si ještě netroufnou na mnohadenní dřinu nebo pro ty, kteří vyznávají rychlejší způsob závodění.

Obě tratě jsou atraktivní nejen pro špičkové sportovce, ale rádi jezdí i rekreační sportovci. Těmito závody se člověk učí trpělivosti, pozná lépe sám sebe a má dlouho na co vzpomínat.

Kompletní propozice najdete na webu www.adventurerace.czPodobné články
Adventure race
17. 5. 2017 Petreček s BlackHill/OpavaNet přivezli ze Španělska „bramborovou“ medaili

Čtyři noci téměř bez spánku a v nohách přes pět set kilometrů v přímořské oblasti...

Celý článek
Adventure race
13. 2. 2017 Libercem se prohnala mrazivá 360tka

V sobotu byl v Liberci k vidění zvláštní úkaz. Ve ski areálu Vesec jste kromě běžkařů ve stopě...

Celý článek
Adventure race
1. 12. 2016 As much an expedition as a race – MS v AR Austrálie

Kdyby mi někdo před 5 lety řekl, že pojedu na mistrovství světa, tak bych mu...

Celý článek
Vaše Komentáře