OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

EPO Survival 2012

Letošní rok nám přináší několik zajímavých, zcela nových, závodů. V lednu to byl první ročník 24 hodin na Lysé hoře, za 14 dní to bude Krkonošský survival (o kterém jsme nedávno psali) a koncem května EPO Survival. Právě tento závod Vám nyní představíme více.

EPO Survival je dalším z řady atraktivních vícebojů dvojic a uskuteční se 25. – 26. 5. 2012 v okolí Slapské přehrady. Na startující dvojice, v kategoriích muž-muž a muž-žena, bude čekat spousta disciplín, mezi které patří horské kolo, skalní lezení, treking, orientační běh, in-line brusle, běh do vrchu, skoky do vody, bolskros, lanové překážky a další.

Start závodu bude v časných ranních hodinách, konkrétně v sobotu ve 3:00. Časový limit pro zvládnutí celé trati a všech disciplín je stanoven na 13 hodin. Většina týmu tak dorazí do cíle někdy v odpoledních hodinách. Závodníci se budou orientovat podle turistické mapy, ve které naleznou vyznačenou trať s kontrolními body, mezi kterými se budou pohybovat předepsaným způsobem (pěšky, na kole, na bruslích…) a budou plnit vložené disciplíny.

Před pár dny byl spuštěn nový web závodu. Jedná se o velmi pěkné stránky, které mohou jít ostatním závodům příkladem! Samozřejmě na nich naleznete podrobné propozice, seznam přihlášených týmu či diskuzní fórum. Zároveň se zveřejněním nových webovek byla spuštěna registrace na akci, která je omezena na 60 dvojic.

Přejeme novému závodu bezproblémový průběh a hodně spokojených účastníků!

www.eposurvival.czPodobné články
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Survival - týmy
22. 4. 2017 Hannah EPO Survival 2017 – Poskládej si závod podle svého

Co děláš 13. května ve 3 hodiny ráno? Spíš? Vracíš se z večírku? A co spolu...

Celý článek
Vaše Komentáře