OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

EPO Survival – Startovní listina pod drobnohledem

O tom, že je EPO Survival závod opravdu pro všechny, značí různorodost dvojic na startovní listině. Najdeme zde jak týmy české reprezentace, tak nováčky sbírající zkušenosti,i výletníky, kteří si přijedou především užít sportovní víkend na Slapech a Kamýku.

Mezi 90 přihlášenými týmy najdeme jména známá ze stupňů vítězů různých odvětví outdoorových sportů. Například Tomáše Petrečka, jednoho z nejlepších českých horolezců a reprezentanta v adventure race, který spolu s Jardou Krajníkem, též reprezentantem v AR, tvoří velice silnou dvojici. Kluci ale nejsou jedinými zástupci české AR reprezentace. Z dalších jmenujme např. Barču Válkovou, Tomáše Vaňka nebo Pavla Kurze. Míra Rygl nebo Kládin (Radek Laciga) se řadí zase mezi elitní jezdce MTBO a tým klacky.cz v zastoupení bratří Skripniků, zase do české špičky v rogainingu a horských orientačních bězích. Účast přislíbil i Honza Fujáček, druhý vicemistr ČR ve veteraniádě na klasické trati.

Druhého ročníku EPO Survivalu se zúčastní i většina loňských oceněných dvojic. V mixech budou zlato budou obhajovat Pavel Toušek s Luckou Zrnovou, v mužích Roman Šinkovský tentokrát s Tomášem Vaňkem a na stupních vítězů je zkusí doplnit v loni stříbrní Petr Dvořák a Petr Pruner.

Na startu ale stejně jako špičkové závodníky přivítáme ostřílené stálice, požitkáře outdoorového sportu, jakým je např. Lukáš Svoboda. Pokud si někdo umí závod opravdu užít, tak je to právě Luky.

Organizátoři www.eposurvival.czPodobné články
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Survival - týmy
22. 4. 2017 Hannah EPO Survival 2017 – Poskládej si závod podle svého

Co děláš 13. května ve 3 hodiny ráno? Spíš? Vracíš se z večírku? A co spolu...

Celý článek
Vaše Komentáře