OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

IBIS Pilsenman 2014 klepe na dveře

Posledních pár dní zbývá do zahájení tradiční sportovní akce IBIS Pilsenman 2014. Závod startuje plaváním v sobotu 16. srpna v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, zázemí závodu a další disciplíny se budou odehrávat na louce U sv. Jiří na Doubravce a v okolí. Pro sportovce jsou připraveny dva různě náročné závody – terénní kvadriatlon, méně náročný triatlon i bohatý doprovodný program.

Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman je složen z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Triatlon IBIS Pilsenman Easy tvoří 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Při obou závodech je možné soutěžit v kategorii jednotlivců nebo družstev. Nejlepší sportovci budou oceněni věcnými cenami od partnerů závodu – hotelu Ibis, sportovní prodejny Decathlon nebo jazykové školy JIPKA.

K závodům máme již přihlášeno přes 70 sportovců a kapacita ještě není zcela vyčerpána. Internetová registrace je možná do 14. srpna a poté v sobotu do 8:30 hodin na louce U sv. Jiří. Jako doprovodný program jsme připravili tombolu a novinkou letošního ročníku je zábavný duatlonový závod pro děti do 6 let, který se odehraje ve 12 hodin. Tento závod se skládá z krátkého běhu a poté z jízdy na kole, koloběžce nebo tříkolce, “ shrnuje probíhající přípravy ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Kompletní informace o závodu a také přesný popis tratí najdete na stránkách www.pilsenman.cz. Případné dotazy budou zodpovězeny na emailu info@pilsenman.cz.Podobné články
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Survival - týmy
22. 4. 2017 Hannah EPO Survival 2017 – Poskládej si závod podle svého

Co děláš 13. května ve 3 hodiny ráno? Spíš? Vracíš se z večírku? A co spolu...

Celý článek
Vaše Komentáře