OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

O Trofej Outward Bound 2013

Prázdninová škola Lipnice zve na netradiční třídenní outdoorový víceboj O TROFEJ OUTWARD BOUND.

Motto závodu:
Hranice našich schopností mohou být mnohem dál, než si myslíme. Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
(Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound International)

Aktuálně je v plném proudu registrace závodníků ke startu v šestém ročníku outdoorového závodu O Trofej Outward Bound (dále OTOB) pořádaného Prázdninovou školou Lipnice. OTOB je třídenní víceboj tříčlenných týmů s pestrými akčními disciplínami zahrnujícími cykloorienťák, běh, vodní aktivity, týmové strategické úkoly a mnoho dalšího. OTOB není pouze kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání s krajinou.
1
Akce je určena všem, kdo si chtějí užít dobrodružný víkend. Není potřeba mít speciální trénink. Obtížnost závodu si každý nastavuje sám: počty kilometrů, které různé týmy najezdí, se mohou lišit až několikanásobně, což ale žádnému týmu nebrání zúčastnit se všech disciplín. OTOB jezdí jak ostřílení „drtiči kilometrů“, tak i ti, kteří nejedou na výkon a první místo – a všichni si závod maximálně užijí.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek a (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu. Ve startovném je zahrnuto i triko a dres. Každý závodník mimo to získává bezplatně možnost volitelné stravy v podobě balíčků.

Další informace o závodu a přihlášky: www.psl.cz/OTOB2013

Prázdninová škola Lipnice, o. s., je organizace s více než 35letou tradicí. Zabývá se zážitkovou pedagogikou a outdoorovými aktivitami. Od roku 1991 je členem mezinárodní pedagogické organizace Outward Bound International.

3Podobné články
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Survival - týmy
22. 4. 2017 Hannah EPO Survival 2017 – Poskládej si závod podle svého

Co děláš 13. května ve 3 hodiny ráno? Spíš? Vracíš se z večírku? A co spolu...

Celý článek
Vaše Komentáře