OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - jednotlivci

Seznamte se s Labskou výzvou!

Máte rádi extrémní závody nedotčenou přírodou? Rádi nejen běháte po lesních cestách, ale také zdoláváte kopce na kole? Vyzkoušejte Labskou Výzvu v krásných lokalitách, jako jsou Pardubice, Brandýs, Milovice nebo pořádné kopce ve Ski-areálu Ještěd a na Lysé Hoře v Krkonoších!

Každý z vás si po závodě odnese nejen dobrý pocit, hezké vzpomínky na rodinné odpoledne, ale také finisherskou medaili, čas změřený naší čipovou časomírou, startovní číslo s Vaším jménem a mottem, fotografie, ale třeba i výhru z naší tomboly, která schovává nesčetně vstupů do zábavních parků v okolí. Máte tak možnost si u nás naplánovat celý víkend i s rodinou a užívat si krásný český vzduch na horách.

Že jsou závody v Liberci a Krkonoších extrémní, se můžete přesvědčit sami. Převýšení, které vystoupáte, Vás bude bolet ještě další den. V rámci závodu na Ještědu si můžete zkusit například i oblíbenou černou sjezdovku nebo si odpustit cyklistiku a jen si s námi ráno vyběhnout.

Dorazte na náš závod a zařaďte se tak do souboje o titul Labský Muž/Labská Žena či pro děti Labský Junior/Labská Juniorka! Tento titul dostane jen absolutní vítěz z celé série a přinese mu to nejen unikátní pohár, ale i mnoho sportovních výhod. Vyhlášení proběhne na jednom z divočejších duatlonů a běhů ve Středočeském kraji – v Milovicích dne 17. září 2017. Ovládněte Labe a nikdo nebude jako vy!

Více informací na našich webových stránkách www.LabskaVyzva.cz.

Těšíme se na Vás!Podobné články
Survival - jednotlivci
20. 7. 2017 Závod Pilsenman se uskuteční již za necelý měsíc!

Tradiční terénní závod s názvem Pilsenman se uskuteční v sobotu 12. srpna 2017 na louce...

Celý článek
Survival - jednotlivci
27. 6. 2017 GIGATHLON CZECH REPUBLIC čeká druhý ročník!

tovky běžců, cyklistů, plavců a in-line bruslařů čeká po roce opět další výzva. Po vzoru...

Celý článek
Survival - jednotlivci
25. 4. 2017 Adrenalin Challenge – Cítím, že žiju!

Legendární Adrenalin Challege v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou...

Celý článek
Vaše Komentáře