OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

Zkušení Navrátil se Štrynclem vyhráli Liberecký survival 2015

O víkendu proběhl už 4. ročník přírodního víceboje dvojic Liberecký survival. Do Hejnic opět zavítali závodníci z celé republiky, ať už survivalovi nováčci nebo matadoři protřelí světovými Adventure race závody.

V pátek to vypadalo, že se kempem ponese nejen dobrá atmosféra, ale i déšť, ale nakonec spadlo jen pár kapek, takže s pořádnou vodou se účastníci potýkali pouze na “vodních” disciplínách.

Závodníci se při noční i denní etapě setkali s třinácti disciplínami, mezi kterými se převážně přemísťovali na horském kole. Při disciplíně Trek se například podívali na nejvyšší vrchol Jizerských hor – Smrk, z jehož rozhledny následně slaňovali. V podhůří této hory navštívili starou štolu a v Novém Městě pod Smrkem pak absolvovali další diciplíny: šipky, orientační běh, lezeckou stěnu a snažili se oživit resuscitační model. Na dalších pilířích je čekala jízda na kajaku, slacklina a koloběžky. V poslední části pak dvojice slaňovaly z mostu do řeky Smědé s následným watercrossem a přeplaváním Hejnického koupaliště.

Vítězi letošního ročníku v kategorii muži se stali Marek Navrátil a Pavel Štryncl. První místo v kategorii ženy obsadily Kamila Foglarová a Simona Karochová a v kategorii mix se na prvním místě umístila Zuzana Wernerová a Roman Šinkovský.

Kompletní výsledky: www.libereckysurvival.czPodobné články
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Survival - týmy
22. 4. 2017 Hannah EPO Survival 2017 – Poskládej si závod podle svého

Co děláš 13. května ve 3 hodiny ráno? Spíš? Vracíš se z večírku? A co spolu...

Celý článek
Vaše Komentáře