OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Trénink

MAPA BĚŽECKÝCH TRAS NA SvetBehu.cz

Spolu s desítky dalších běžců bylo na SvetBehu.cz vybráno 250 krásných běžeckých tras v České republice a blízkém okolí. Vyber si, zaběhni, ohodnoť, srovnej svůj čas. Další trasy se stále vybírají. Přidej nějakou i ty!

Od této chvíle na SvetBehu.cz naleznete ty nejhezčí běžecké trasy po celé České republice vč. tras mimo značené cesty a postřehy samotných autorů. Trasy jsou rozdělené podle místa, délky, povrchu, převýšení a typu samotné trasy. Každý běžec zná nebo už poznal stereotyp, který čas od času přijde. Má málo času, je unavený a ještě ke všemu nemá náladu ani čas hledat novou trasu. Pak běhá stále tu stejnou a upadá do stereotypu. Právě v tento moment pomohou SALOMON BĚŽECKÉ TRASY. Ukáží vám další alternativy, kudy běžet ve vašem okolí nebo na dovolené, kde místní terén vůbec neznáte. Ukáže vám ty nejhezčí běžecké trasy v okolí, ať jste kdekoliv po České republice.

Připravujete se na závod a potřebujete trénovat kopce? Nebo si chcete zaběhnout pěkný fartlek v přírodě? Výklus? Dlouhý rovinatý běh? To vše najdete v SALOMON BĚŽECKÝCH TRASÁCH!

Zkuste ty nejlepší běžecké trasy v ČR!

Ty nejlepší trasy poznáte podle jejich hodnocení. Ty nejlepší mají 5 hvězdiček a v tabulce si je můžete snadno seřadit. Ty skutečně nejlepší naleznete mezi TOP běžeckými trasami. Máte rádi Šumavu a chcete se proběhnout v lesích kole Boubína? Pak doporučujeme běžeckou trasu Na Boubín a zpět, trasa vás provede nějlepšími místy Boubínského pralesa až na vrchol Boubín. Další oblíbenou lokalitou jsou Jizerské hory, kde si autor připravil trasu Úpatím Jizery a Černé hory. Šterkové cesty vás provedou kolem Čihadel a dalších přírodních památek. A nebo třeba Jeseníky, opravdový běžecký ráj. Jesenická hřebenovka je trasa, na kterou hned tak nezapomenete!

2
Pokud nejste zrovna příznivcem vyloženě horských terénů, pak rozhodně zkuste jednu z tras v Českém ráji, v Kokořínsku, kde si můžete užít spoustu zábavy na Kokořínském Roller Coasteru nebo třeba proběhnout Prales v Praze.

Nenašli jste trasu, která by vás oslovila, znáte jiné a mnohem lepší? Není nic jednoduššího, než trasu přidat. Přidávání trasy je jednoduché a obohatí nejen vás, ale všechny ostatní běžce, kteří se vydají tam, kde to znáte lépe vy.

Mohu trasy přidávat?

Ano, přidat trasu lze přes jednoduchý formulář, kde můžete trasu mapovat jak po značených turistických či cyklistických stezkách, tak i mimo ně. Smyslem přidávání běžecké trasy je pozvat ostatní, aby měli možnost běžet trasu, kterou znáte vy, která je výjimečná a něčím zajímavá, kterou ostatním zkrátka chcete ukázat. Jaké trasy nepřidávat? Není nikde řečeno, že trasa, která je výjimečná pro jednoho, musí být výjimečná i pro druhého. Tímto se tedy dostáváme k dalšímu bodu, kterým je hodnocení trasy.

Běžecké trasy lze jednoduše i hodnotit. Prozkoumejte více o běžeckých trasách přímo na SvetBehu.cz/bezecke-trasyPodobné články
Výbava
1. 2. 2019 RECENZE: ICEBUG PYTHO 4 W – univerzálka mezi botami s hřeby

Bota vhodná do terénu i neterénu. Je to univerzálka mezi botami s hřeby využitelná nejen...

Celý článek
Výbava
1. 1. 2019 RECENZE: ICEBUG Oribi Bugrip GTX – jistota na závody nejen do sněhu...

Oribi 3 M BUGrip GTX představuje novinku na trhu s běžeckou obuvi, které mají v...

Celý článek
Výživa
26. 11. 2018 Výživa je klíčem k lepšímu sportovnímu výkonu. Povíme proč i na co...

Pracujete-li na své výkonnosti, je třeba myslet nejen na tréninkové dávky, ale také na správnou...

Celý článek
Vaše Komentáře