OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Trénink

MAPA BĚŽECKÝCH TRAS NA SvetBehu.cz

Spolu s desítky dalších běžců bylo na SvetBehu.cz vybráno 250 krásných běžeckých tras v České republice a blízkém okolí. Vyber si, zaběhni, ohodnoť, srovnej svůj čas. Další trasy se stále vybírají. Přidej nějakou i ty!

Od této chvíle na SvetBehu.cz naleznete ty nejhezčí běžecké trasy po celé České republice vč. tras mimo značené cesty a postřehy samotných autorů. Trasy jsou rozdělené podle místa, délky, povrchu, převýšení a typu samotné trasy. Každý běžec zná nebo už poznal stereotyp, který čas od času přijde. Má málo času, je unavený a ještě ke všemu nemá náladu ani čas hledat novou trasu. Pak běhá stále tu stejnou a upadá do stereotypu. Právě v tento moment pomohou SALOMON BĚŽECKÉ TRASY. Ukáží vám další alternativy, kudy běžet ve vašem okolí nebo na dovolené, kde místní terén vůbec neznáte. Ukáže vám ty nejhezčí běžecké trasy v okolí, ať jste kdekoliv po České republice.

Připravujete se na závod a potřebujete trénovat kopce? Nebo si chcete zaběhnout pěkný fartlek v přírodě? Výklus? Dlouhý rovinatý běh? To vše najdete v SALOMON BĚŽECKÝCH TRASÁCH!

Zkuste ty nejlepší běžecké trasy v ČR!

Ty nejlepší trasy poznáte podle jejich hodnocení. Ty nejlepší mají 5 hvězdiček a v tabulce si je můžete snadno seřadit. Ty skutečně nejlepší naleznete mezi TOP běžeckými trasami. Máte rádi Šumavu a chcete se proběhnout v lesích kole Boubína? Pak doporučujeme běžeckou trasu Na Boubín a zpět, trasa vás provede nějlepšími místy Boubínského pralesa až na vrchol Boubín. Další oblíbenou lokalitou jsou Jizerské hory, kde si autor připravil trasu Úpatím Jizery a Černé hory. Šterkové cesty vás provedou kolem Čihadel a dalších přírodních památek. A nebo třeba Jeseníky, opravdový běžecký ráj. Jesenická hřebenovka je trasa, na kterou hned tak nezapomenete!

2
Pokud nejste zrovna příznivcem vyloženě horských terénů, pak rozhodně zkuste jednu z tras v Českém ráji, v Kokořínsku, kde si můžete užít spoustu zábavy na Kokořínském Roller Coasteru nebo třeba proběhnout Prales v Praze.

Běžecké trasy lze jednoduše i hodnotit. Prozkoumejte více o běžeckých trasách přímo na SvetBehu.cz/bezecke-trasyPodobné články
Výbava
1. 12. 2020 Tipy na vánoční dárky pro sportovce

Máte mezi blízkými milovníky pohybu? Nejlépe outdoorové sportovce, cyklisty či jiné vytrvalce? A přemýšlíte co...

Celý článek
Ostatní
15. 4. 2020 Výzva, která stojí za to – Do práce na kole

Výzva Do práce na kole každoročně směřuje k ozdravení měst a motivaci k bezmotorovému pohybu....

Celý článek
Ostatní
13. 3. 2020 Tipy na filmy a reportáže z extrémních závodů

Pár tipů na zajímavé video-reporty a dokumenty z tuzemských akcí. Vzdát můžeš zítra Dokumentární film...

Celý článek
Vaše Komentáře