OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2012

Letošní rok nám přináší několik zajímavých, zcela nových, závodů. V lednu to byl první ročník 24 hodin na Lysé hoře, za 14 dní to bude Krkonošský survival (o kterém jsme nedávno psali) a koncem května EPO Survival. Právě tento závod Vám nyní představíme více.

EPO Survival je dalším z řady atraktivních vícebojů dvojic a uskuteční se 25. – 26. 5. 2012 v okolí Slapské přehrady. Na startující dvojice, v kategoriích muž-muž a muž-žena, bude čekat spousta disciplín, mezi které patří horské kolo, skalní lezení, treking, orientační běh, in-line brusle, běh do vrchu, skoky do vody, bolskros, lanové překážky a další.

Start závodu bude v časných ranních hodinách, konkrétně v sobotu ve 3:00. Časový limit pro zvládnutí celé trati a všech disciplín je stanoven na 13 hodin. Většina týmu tak dorazí do cíle někdy v odpoledních hodinách. Závodníci se budou orientovat podle turistické mapy, ve které naleznou vyznačenou trať s kontrolními body, mezi kterými se budou pohybovat předepsaným způsobem (pěšky, na kole, na bruslích…) a budou plnit vložené disciplíny.

Před pár dny byl spuštěn nový web závodu. Jedná se o velmi pěkné stránky, které mohou jít ostatním závodům příkladem! Samozřejmě na nich naleznete podrobné propozice, seznam přihlášených týmu či diskuzní fórum. Zároveň se zveřejněním nových webovek byla spuštěna registrace na akci, která je omezena na 60 dvojic.

Přejeme novému závodu bezproblémový průběh a hodně spokojených účastníků!

www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek