OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

O nás

PORTÁL SI DÁVÁ NA NĚURČITOU DOBU PAUZU. DÍKY VŠEM ZA PŘEDCHOZÍ NÁVŠTĚVY A KDO VÍ, CO PŘINESE BUDOUCNOST ;)

Máte-li nějaký dobrý nápad, klidně se ozvěte na admin@extremnizavody.cz.

Webový portál ExtrémníZávody.cz vznikl na podzim roku 2011, tedy v době, kdy započal velký boom dlouhých terénních běhů a přírodních vícebojů. Jak už to to tak někdy bývá, láska k těmto sportovním disciplínám, respekt k výkonům v té době hodně nedoceněných sportovců a množství času při dlouhodobém zranění, daly dohromady nápad připravit webové stránky s přehledným kalendářem akcí, informacemi i reportážemi z méně známých českých závodů.

Nápad, který buď lidi osloví nebo po pár měsících usne, a tak zase bude čas na studium a jiné věci… Nesunul. Návštěvnost rostla, organizátoři začali sami hlásit akce, od sportovců přicházela kladná zpětná vazba, a portál mohl pokračovat dál. Brzy se našli první partneři, ochotní Extrémnízávody.cz podpořit a spojit s webem svou značku.

V posledním roce však bylo jasné, že pokud má web slušně fungovat a mít kvalitní i aktuální obsah, musí se něco změnit. Přece jen skoro 5 let web stál a padal na jediném člověku, což nebylo lehké ani ideální :) Tou první věcí je samotné technické řešení webu, které už neodpovídalo současným standardům – původní web byl vytvořen na koleni během několika dnů na VŠ a postupně různě lépe či hůře doplňován, což už bylo dál neudržitelné. Grafický motiv s Lysou horou a logo s běžcem je provždy minulostí. Po roce příprav se povedlo vytvořit novou grafickou identitu a především funkční web, který Vám snad bude zpříjemňovat chvíle u kávy, jízdy v MHD nebo čekání na schůzku…

Druhou zásadní změnou snad bude kvalitní obsah, kterého by mělo být více, a to včetně fotogalerií a textů od závodníků. Prostor dostáváte i Vy – pokud chcete na webu zveřejnit osobní reportáž, máte možnost, stačí se ozvat!

Díky za návštěvu a snad se Vám web bude i nadále líbit!

Provozovatel:

Martin Mikloš

Autoři, kteří se od roku 2011 podíleli na obsahu:

Marek Navrátil, Filip Černoch, Pavel Paloncy, Jan Zemaník, Dan Haiker, Petr Míl, Jan Obuškevič, Jana Vítová, Jana Ryantová a Tadeáš Vyvijal.