OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2014 letos absolvuje 140 dvojic!

Ač je to u přírodních vícebojů nezvyklé, EPO Survival 2014 má dva týdny před závodem zaplněnou kapacitu. Dne 24. května odstartuje ve tři hodiny ráno do závodu 140 dvojic!

Za dva předchozí ročníky si EPO Survival vybudoval pověst kvalitně připraveného závodu s pestrým výběrem disciplín a pro letošní rok navíc získal status Mistrovství republiky v přírodním víceboji dvojic. Zájem překvapil i samotné organizátory a museli stanovit limit startujících, aby se závodníci vůbec do centra závodu, Autokempu Karlštejn vešli.

Na účastníky čeká 13 hodin MTB, trekkingu, kánoí, in-line bruslení, plavání, skalního lezení, orientačního běhu a dalších outdoorových disciplín. Trať si po úvodním krosu určují dvojice samy a za každou absolvovanou disciplínu či navštívenou kontrolu získávají body. Tím pádem části, na které se necítí, mohou i vynechat bez obav z diskvalifikace. Závod si tak užijí jak členové české reprezentace v extrémních sportech, tak rekreační sportovci.

2

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.

www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek