OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2014 letos absolvuje 140 dvojic!

Ač je to u přírodních vícebojů nezvyklé, EPO Survival 2014 má dva týdny před závodem zaplněnou kapacitu. Dne 24. května odstartuje ve tři hodiny ráno do závodu 140 dvojic!

Za dva předchozí ročníky si EPO Survival vybudoval pověst kvalitně připraveného závodu s pestrým výběrem disciplín a pro letošní rok navíc získal status Mistrovství republiky v přírodním víceboji dvojic. Zájem překvapil i samotné organizátory a museli stanovit limit startujících, aby se závodníci vůbec do centra závodu, Autokempu Karlštejn vešli.

Na účastníky čeká 13 hodin MTB, trekkingu, kánoí, in-line bruslení, plavání, skalního lezení, orientačního běhu a dalších outdoorových disciplín. Trať si po úvodním krosu určují dvojice samy a za každou absolvovanou disciplínu či navštívenou kontrolu získávají body. Tím pádem části, na které se necítí, mohou i vynechat bez obav z diskvalifikace. Závod si tak užijí jak členové české reprezentace v extrémních sportech, tak rekreační sportovci.

2

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.

www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
20. 12. 2018 Darujte startovné na Gigathlon 2019

Jsi nadšený sportovec a nevíš co s víkendem na přelomu srpna a září? Můžeš se...

Celý článek
Triatlon
12. 10. 2018 3. ROČNÍK ZÁVODU GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 OVLÁDLI ČEŠI

Unikátní multisportovní akce Gigathlon, která má svůj původ ve Švýcarsku, si dala letos své zastaveníčko...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2018 PILSENMAN 2018 zná své vítěze

V sobotu 11. srpna se uskutečnil 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce se...

Celý článek
Vaše Komentáře