OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2014 letos absolvuje 140 dvojic!

Ač je to u přírodních vícebojů nezvyklé, EPO Survival 2014 má dva týdny před závodem zaplněnou kapacitu. Dne 24. května odstartuje ve tři hodiny ráno do závodu 140 dvojic!

Za dva předchozí ročníky si EPO Survival vybudoval pověst kvalitně připraveného závodu s pestrým výběrem disciplín a pro letošní rok navíc získal status Mistrovství republiky v přírodním víceboji dvojic. Zájem překvapil i samotné organizátory a museli stanovit limit startujících, aby se závodníci vůbec do centra závodu, Autokempu Karlštejn vešli.

Na účastníky čeká 13 hodin MTB, trekkingu, kánoí, in-line bruslení, plavání, skalního lezení, orientačního běhu a dalších outdoorových disciplín. Trať si po úvodním krosu určují dvojice samy a za každou absolvovanou disciplínu či navštívenou kontrolu získávají body. Tím pádem části, na které se necítí, mohou i vynechat bez obav z diskvalifikace. Závod si tak užijí jak členové české reprezentace v extrémních sportech, tak rekreační sportovci.

2

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.

www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
18. 7. 2018 Tradiční závod Pilsenman se blíží

Necelý měsíc zbývá sportovcům na přípravu k tradičnímu závodu Pilsenman, který se v polovině srpna...

Celý článek
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Vaše Komentáře