OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Běh na lyžích

Ski Tour míří na Moravu – Karlovská 50

Už jen hodiny zbývají ve Velkých Karlovicích do startu jubilejního 10. ročníku Karlovské padesátky – závodu v běhu na lyžích klasickou technikou, zařazeného do seriálu SkiTour. Závod se koná v sobotu 28. ledna.

Sněhové podmínky na celé 25 kilometrové trati jsou ideální, příznivá je zatím i předpověď meteorologů, a tak se všichni fandové tohoto lyžařského sportu na Valašsku i přihlášení závodníci mají nač těšit. Kromě příprav a organizace závodu v zákulisí vrcholí samozřejmě i úpravy trati, která v pátek 27.1. zažije generálku v podobě Karlovského poháru mládeže. Běžecké klání žáků se uskuteční od 10 hodin na tratích v cílovém prostoru hlavního sobotního závodu.

Pořadatelé Karlovské padesátky srdečně zvou všechny fanoušky i závodníky, kteří zatím váhají s účastí, na sobotní 10. narozeniny v novodobé historii závodu!

Online registrace na oba závody – 50 a 25 km klasicky – je možná až do čtvrtka 26. ledna 2012. Pro jistotu si k výdeji startovních čísel vezměte potvrzení o uskutečněné platbě. Pozor: kapacita závodu je omezna – na trati 50 km klasicky pojede 300 závodníků, na poloviční distanci 200.

ZDROJ:
www.karlovska50.cz
www.ski-tour.czPodobné články
Běh na lyžích
12. 2. 2020 Jesenická 24 hodinovka na běžkách již po třinácté

Pro zájemce z řad amatérských běžkařů je připraven již 13. ročník zážitkového závodu. Pravidelní účastníci oceňují...

Celý článek
Běh na lyžích
5. 1. 2016 Red Bull Horská smyčka se stáhne v Abertamech

Čtyři okruhy. Od nejdelšího po nejkratší. Ale jeden těžší než druhý. Začíná mobilizace sportovců na...

Celý článek
Běh na lyžích
6. 3. 2012 Na Kudrnovské 24 padaly rekordy

Krásné slunečné počasí přivítalo v sobotu 3. března na horské chatě Paprsek v Jeseníkách účastníky...

Celý článek