OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

360Challenge WINTER 2017

11. 2. 2017 OCR / Army závody 1Náročnost

Zima, mráz a sníh nás nezastaví. 360 Challenge podruhé v zimě v Liberci!

Kdo si myslel, že se letos na jarní 360 Challenge v klidu připraví přes zimu, mýlil se. I v čase zimní nadvlády se bude bojovat o speciální medaile, zážitky. Začněte se pomalu otužovat, protože v únoru před Valentýnem vám bude horko. Ideální dárek pro drahou polovičku, zažijete pořádnou zimní muchlovačku, Liberec čeká.
Když zima, tak překážky, které budou také vycházet z tohoto ročního období. Běhání, snad bez běžek, překážky, snad na konci bez omrzlin. Jisté je jedno, start a cíl si užijete pod samotným Ještědem ve sportovním areálu Vesec! Sportovní areál, louka, pole, schody. Tady budeme míchat překážkovou dráhu pro prokřehlou výzvu.
Zimní období je jiné, zvláštní, proč nevyzkoušet tělo v extrémních podmínkách. Vždy se najde krok, který vás zavede dále, posune hranice, které se zdály už nepřekonatelné. Závod v zimě a sněhu bude pro mnohé premiérou. A co je jednou poprvé, je nezapomenutelné, speciální, proto najděte sílu, zvedněte se z gauče, uberte doma radiátorům a začněte trénovat. Startujeme 11. února, uvidíme se na startu.

Webové stránky závodu
Běžecký areál Vesec, Liberec, Czech Republic