OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

Duatlon KOKO RACE 2017

27. 5. 2017 Survival 1Náročnost

Milí kamarádi pohybu, běhu, kol a dětí! Ráda bych Vás pozvala na sportovní klání KOKO RACE 2017, které se letos koná v sobotu 27. května 2017 u obce Vidim na Kokořínsku v krásné krajině pískovcových skal.

Jedná se již o 7. ročník duatlonového závodu (kolo-běh) Kokořínskem cestou necestou aneb KOKO RACE, závod v srdci CHKO. Výtěžek půjde na pomoc ohroženým dětem. Záštitu nad závodem převzal starosta města Mělník, MVDr. Ctirad Mikeš.
Akce je vhodná pro celou rodinu a účast je otevřena všem věkovým kategoriím.

Start v 11 hod odpálí duatlon pro dospělé (běh na 9 km a cyklistická trasa v délce 16 km), který mohou podniknout sami či ve štafetě v páru. Možná je také kategorie samostatného běhu. Ve 14 hod odstartuje dětský běžecký závod Kokořínek.
Sportovní klání bude i letos obohaceno o zajímavý program pro aktivní dospělé a rodiny s dětmi, který zajistí Agentura Wenku (např. nízký lanový park, chůdy, skákací boty pro dospělé, aj.).

Vítáni jsou všichni, kdo chtějí prožít příjemný den v krajině pískovcových skal, zasportovat si s rodinou, s přáteli, s kolegy a současně přispět na dobrou věc.

Výtěžek závodu bude věnován Krizovému centru pro rodinu – nevládní organizaci Cestou necestou. Ta pomáhá ohroženým dětem najít znovu šťastné dětství a domov, zaměřuje na děti a jejich rodiny z Prahy a Středočeského kraje a poskytuje jim komplexní psychologické, terapeutické a sociální služby.

Díky Nadaci Divoké husy bude výsledný výtěžek akce zdvojnásoben až do výše 60 000 Kč.

 

Webové stránky závodu
Vidim, Czechia