OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

OTOB – O trofej Outward Bound 2019

11. 4. 2019 - 14. 4. 2019 Survival 2Náročnost

Jedinečný outdoorový závod trojic českou jarní krajinou.

Přijďte si zažít kolo i běh, výšky i hloubky, spolupráci v týmu i s ostatními týmy, fair play a blízkost přírody. Vše, co potřebujete, si vezete s sebou na kole. Jen vy se rozhodujete, zda a kde budete spát.

OTOB není jen o svalech, ale i o hlavě, strategii, vůli. O týmu, ve kterém vám to pošlape.

OTOB je určen pro všechny výkonnostní i věkové kategorie. Obtížnost závodu si nastavujete sami. Váš tým se může přihlásit do jedné ze dvou výkonnostních kategorií – REPRE a REKRE. Kategorie REPRE je určena vám, kteří chcete opravdu makat. Kdo chcete málo spát a hodně jezdit. Má více povinných stanovišť, která v průběhu závodu musíte navštívit. Zároveň je vítěz kategorie oceněn unikátními medailemi. Kategorie REKRE nabízí možnost zkusit si extrémní outdoorový závod vám, kteří jste něco podobného ještě nezažili. Vám, kteří si chcete užívat krajinu a místa, kterými trasa povede, nechat na sebe dýchnout atmosféru jarní Vysočiny a občas se i “kochat”.

OTOB nabízí unikátní herní princip, založený na dvou rovinách:

– týmovém výkonu při sbírání bodů na “vrcholech”, které objíždíte v průběhu celého závodu
– blocích se zajímavými disciplínami, ve kterých budete hrát nejen sami za sebe, ale také spolupracovat s ostatními týmy (lezení, orientační běh, první pomoc a další)

OTOB je menší závod – pro 33 týmů, který je zakonče společnou afterparty s možností přespání (již v ceně závodu).

Webové stránky závodu
Vysočina, Czechia