OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT

Běžecká série Czech Ultra Trail Tour vyvrcholila v Beskydech!

Rozuzlení běžeckého souboje v rámci Czech Ultra Trail Tour 2016 přineslo třetí letošní klání v beskydských hvozdech na konci prosince. Po jarním závodě v Karpatech a podzimních Jeseníkách měli velkou šanci na celkové vítězství především Ondřej Tabarka a Tomáš Peter. Papírově ale mohli uspět i další závodníci, pokud by některý z favoritů neuspěl. Překvapení se ale nekonalo a tak na zasněžené a zmrzlé 60 km trase zlato nakonec našel Tomáš Peter a stříbro vydoloval Ondra Tabarka. Třetí místo si vyběhl David Kaifáš, když udolal i takové běžce, jakými jsou Tomáš Svoboda (lehce bloudící) a Tomáš Štverák.

V ženách zazářila opět Ivana Šlachtová, společnost jí dělala Lidka Rybářová a vinou bloudění se na třetí místo z původní první pozice propadla Markéta Konečná.

Celkové výsledky lze nalézt na webu pořadatele: http://cutt.cz/vysledky/Podobné články
Výživa
26. 11. 2018 Výživa je klíčem k lepšímu sportovnímu výkonu. Povíme proč i na co...

Pracujete-li na své výkonnosti, je třeba myslet nejen na tréninkové dávky, ale také na správnou...

Celý článek

Fatal error: Uncaught Error: Cannot use object of type WP_Term as array in /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-clanek-grid-small.php:15 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-souvisejici.php(27): include() #1 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/single.php(76): include('/data/web/virtu...') #2 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-includes/template-loader.php(77): include('/data/web/virtu...') #3 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-blog-header.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #4 /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/index.php(17): require('/data/web/virtu...') #5 {main} thrown in /data/web/virtuals/10283/virtual/www/domains/extremnizavody.cz/wp-content/themes/extremnizavody/template-clanek-grid-small.php on line 15