OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Císař Winter Challenge 2014 – novinky

Císař Winter Challenge je prvním závodem ze série Císař Challenge. Jedná se o netradiční zimní závod trojic ve štafetovém víceboji. Akce se koná 25. Ledna 2014 v Lyžařském středisku Zadní Telnice a v okolí obce Adolfov.

Nejzásadnější novinkou letos je, že se pořadatelé rozhodli zaměnit závod v obřím slalomu za atraktivnější okruhový závod ve skialpinismu s hromadným startem. Skialpinista po projetí svého úseku předá štafetu rovnou běžci na lyžích, který poté štafetu předává na poslední úsek snowkiterovi.

Další novinkou je, že v rámci doprovodného programu je poprvé zařazen exhibiční freestyle závod pro snowboardisty a lyžaře SWIS JIBBING. Tento contest bude doplňovat další doprovodný program v centru závodu, kde se můžete dál těšit například na Red Bull Winter Bar, vyhřívaný stan, nebo stánek s občerstvením a parádama z grilu. K tomu budou hrát DJs a po závodě proběhne tradiční afterparty s živou hudbou.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, například outdoorový zájezd pro tři osoby na Mt. Blanc se společností Adventure Company, nebo sud piva od pivovaru Kláštěr. Ceny na SWIS JIBBING dodává swis-shop.cz.

Více na CisarChallenge.czPodobné články
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Triatlon
27. 5. 2015 Raid Gallaecia – český úspěch na severozápadě Španělska

RAID GALLAECIA – vítr, slunce, vlny, létající ryby, brody a divoké sjezdy v sitontopu, ostré...

Celý článek
Vaše Komentáře