OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Císař Winter Challenge 2014 – novinky

Císař Winter Challenge je prvním závodem ze série Císař Challenge. Jedná se o netradiční zimní závod trojic ve štafetovém víceboji. Akce se koná 25. Ledna 2014 v Lyžařském středisku Zadní Telnice a v okolí obce Adolfov.

Nejzásadnější novinkou letos je, že se pořadatelé rozhodli zaměnit závod v obřím slalomu za atraktivnější okruhový závod ve skialpinismu s hromadným startem. Skialpinista po projetí svého úseku předá štafetu rovnou běžci na lyžích, který poté štafetu předává na poslední úsek snowkiterovi.

Další novinkou je, že v rámci doprovodného programu je poprvé zařazen exhibiční freestyle závod pro snowboardisty a lyžaře SWIS JIBBING. Tento contest bude doplňovat další doprovodný program v centru závodu, kde se můžete dál těšit například na Red Bull Winter Bar, vyhřívaný stan, nebo stánek s občerstvením a parádama z grilu. K tomu budou hrát DJs a po závodě proběhne tradiční afterparty s živou hudbou.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, například outdoorový zájezd pro tři osoby na Mt. Blanc se společností Adventure Company, nebo sud piva od pivovaru Kláštěr. Ceny na SWIS JIBBING dodává swis-shop.cz.

Více na CisarChallenge.czPodobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek