OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Druhá výzva Radegasta – Připoj se a daruješ život!

Rok se opět sešel s rokem a pohanský bůh Radegast zve vás běžce z blízka i daleka k poměření svých sil na již druhém ročníku Radegastovy výzvy pro kostní dřeň! Jelikož i tento keltský nestor má sportovního ducha, tak pro vás připravil atraktivní 13 km okruh s převýšením 589 m na kterém doslova PROBĚHNE klání dvou či tříčlenných štafet na 24 hodin.

Zatímco nohy vás závodníků budou zdolávat těžká stoupání, technické pasáže a dlouhé seběhy, vaše oči se budou moci kochat dalekými výhledy, obdivovat malebnost staveb na Pustevnách či shlédnout památnou sochu Radegasta na hřebenu Radhoště.

Oproti loňské premiéře nás však čeká jedna malá změna a tou je letní termín. Místo v máji, lásky čase, se setkáme o víkendu 15.-16. srpna, kdy je počasí v Beskydech stabilnější a přívětivější nejen k venkovním kratochvílím a radovánkám.

V době, kdy vaši parťáci budou lapat po dechu na trati, se budete moci věnovat opékání špekáčků na otevřeném ohni, (hudební) reprodukci, houbaření, sběru borůvek či lehárku ve vlastním stanu, chatce či Koksaři, který se i letos stane zázemím celé akce. To vše ve společnosti lidí naladěných na stejné notě.

Hlavní náplní Radegastovy výzvy je vedle sportovních výkonů i zviditelnění organizace Haimaom – nadace pro podporu transplantace kostní dřeně. V loňském roce se díky vaší účasti povedlo na konto Haimaomu převést 23 tisíc korun, registrovat mnoho lidí do registru dárců a hlavně darovat NADĚJI při léčbě leukémie.

Přijměte tímto naše pozvání na druhý ročník RADEGASTOVY VÝZVY a přijeďte s rodinou a přáteli strávit pěkný sportovní víkend do srdce Beskyd.

Registraci spouštíme již 15. března a kdo zaváhá, neběží! :)

www.radegastovavyzva.cz

Michal BechnýPodobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek