OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2015 – opět plné startovní pole

Start EPO Survivalu je sice až 30. května, ale už nyní je přihlášeno přes sto dvojic, které se těší, co organizátoři pro 4. ročník přírodního víceboje dvojic přichystali.

Základní kostra zůstává stejná: Start ve tři ráno, povinný výběh do vrchu a pak již samostatný výběr z mnoha pestrých disciplín, které si závodníci sami poskládají do 13 hodinového časového limitu. A že je z čeho vybírat: MTB, trekking, kánoe, letní biatlon, in-line brusle, Bolskros, skalní lezení, orientační běh a další outdoorových disciplíny. Za každou kontrolu či splněnou disciplínu získávají závodníci body, jejichž součet určuje pořadí týmů v cíli, tedy nelze být za vynechání stanoviště diskvalifikován. Závod si tak užijí jak zkušení závodníci, tak rekreační sportovci.

V letošním roce je centrum závodu v Autokempu Beroun a závodním prostorem se stalo Křivoklátsko, tedy opět členité terény v krásné přírodě.

Závod EPO Survival si zakládá na pověsti profesionálně připraveného závodu, pečlivě zakreslených tratích a skvěle zvládnutých stanovištích. To je i důvodem, proč se závodníci rádi vracejí, a závodnická základna se rozrůstá. I v letošním roce závod získal status Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlásit se za základní startovné je možné až do 23.5.2015. Přihlášky a více informací na www.eposurvival.cz.

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.Podobné články
Triatlon
20. 12. 2018 Darujte startovné na Gigathlon 2019

Jsi nadšený sportovec a nevíš co s víkendem na přelomu srpna a září? Můžeš se...

Celý článek
Triatlon
12. 10. 2018 3. ROČNÍK ZÁVODU GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 OVLÁDLI ČEŠI

Unikátní multisportovní akce Gigathlon, která má svůj původ ve Švýcarsku, si dala letos své zastaveníčko...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2018 PILSENMAN 2018 zná své vítěze

V sobotu 11. srpna se uskutečnil 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce se...

Celý článek
Vaše Komentáře