OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2015 – opět plné startovní pole

Start EPO Survivalu je sice až 30. května, ale už nyní je přihlášeno přes sto dvojic, které se těší, co organizátoři pro 4. ročník přírodního víceboje dvojic přichystali.

Základní kostra zůstává stejná: Start ve tři ráno, povinný výběh do vrchu a pak již samostatný výběr z mnoha pestrých disciplín, které si závodníci sami poskládají do 13 hodinového časového limitu. A že je z čeho vybírat: MTB, trekking, kánoe, letní biatlon, in-line brusle, Bolskros, skalní lezení, orientační běh a další outdoorových disciplíny. Za každou kontrolu či splněnou disciplínu získávají závodníci body, jejichž součet určuje pořadí týmů v cíli, tedy nelze být za vynechání stanoviště diskvalifikován. Závod si tak užijí jak zkušení závodníci, tak rekreační sportovci.

V letošním roce je centrum závodu v Autokempu Beroun a závodním prostorem se stalo Křivoklátsko, tedy opět členité terény v krásné přírodě.

Závod EPO Survival si zakládá na pověsti profesionálně připraveného závodu, pečlivě zakreslených tratích a skvěle zvládnutých stanovištích. To je i důvodem, proč se závodníci rádi vracejí, a závodnická základna se rozrůstá. I v letošním roce závod získal status Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlásit se za základní startovné je možné až do 23.5.2015. Přihlášky a více informací na www.eposurvival.cz.

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.Podobné články
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Triatlon
27. 5. 2015 Raid Gallaecia – český úspěch na severozápadě Španělska

RAID GALLAECIA – vítr, slunce, vlny, létající ryby, brody a divoké sjezdy v sitontopu, ostré...

Celý článek
Vaše Komentáře