OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival 2015 – opět plné startovní pole

Start EPO Survivalu je sice až 30. května, ale už nyní je přihlášeno přes sto dvojic, které se těší, co organizátoři pro 4. ročník přírodního víceboje dvojic přichystali.

Základní kostra zůstává stejná: Start ve tři ráno, povinný výběh do vrchu a pak již samostatný výběr z mnoha pestrých disciplín, které si závodníci sami poskládají do 13 hodinového časového limitu. A že je z čeho vybírat: MTB, trekking, kánoe, letní biatlon, in-line brusle, Bolskros, skalní lezení, orientační běh a další outdoorových disciplíny. Za každou kontrolu či splněnou disciplínu získávají závodníci body, jejichž součet určuje pořadí týmů v cíli, tedy nelze být za vynechání stanoviště diskvalifikován. Závod si tak užijí jak zkušení závodníci, tak rekreační sportovci.

V letošním roce je centrum závodu v Autokempu Beroun a závodním prostorem se stalo Křivoklátsko, tedy opět členité terény v krásné přírodě.

Závod EPO Survival si zakládá na pověsti profesionálně připraveného závodu, pečlivě zakreslených tratích a skvěle zvládnutých stanovištích. To je i důvodem, proč se závodníci rádi vracejí, a závodnická základna se rozrůstá. I v letošním roce závod získal status Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlásit se za základní startovné je možné až do 23.5.2015. Přihlášky a více informací na www.eposurvival.cz.

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.Podobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek