OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival - týmy

EPO Survival 2015 – opět plné startovní pole

Start EPO Survivalu je sice až 30. května, ale už nyní je přihlášeno přes sto dvojic, které se těší, co organizátoři pro 4. ročník přírodního víceboje dvojic přichystali.

Základní kostra zůstává stejná: Start ve tři ráno, povinný výběh do vrchu a pak již samostatný výběr z mnoha pestrých disciplín, které si závodníci sami poskládají do 13 hodinového časového limitu. A že je z čeho vybírat: MTB, trekking, kánoe, letní biatlon, in-line brusle, Bolskros, skalní lezení, orientační běh a další outdoorových disciplíny. Za každou kontrolu či splněnou disciplínu získávají závodníci body, jejichž součet určuje pořadí týmů v cíli, tedy nelze být za vynechání stanoviště diskvalifikován. Závod si tak užijí jak zkušení závodníci, tak rekreační sportovci.

V letošním roce je centrum závodu v Autokempu Beroun a závodním prostorem se stalo Křivoklátsko, tedy opět členité terény v krásné přírodě.

Závod EPO Survival si zakládá na pověsti profesionálně připraveného závodu, pečlivě zakreslených tratích a skvěle zvládnutých stanovištích. To je i důvodem, proč se závodníci rádi vracejí, a závodnická základna se rozrůstá. I v letošním roce závod získal status Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlásit se za základní startovné je možné až do 23.5.2015. Přihlášky a více informací na www.eposurvival.cz.

Pokud chcete pocítit atmosféru EPO Survivalu alespoň z pozice organizátora, kontaktujte pořadatele – velice uvítají každou pomocnou ruku.Podobné články
Survival - týmy
30. 1. 2018 Mezinárodní Mistrovství Armády ČR v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2018

Ve dnech 28. ledna až 2. února 2018 probíhá v Jeseníkách 24. ročník mezinárodního Mistrovství...

Celý článek
Survival - týmy
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Survival - týmy
22. 5. 2017 Hannah EPO Survival – 13 hodin plných adrenalinu

Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic se letos konalo již po šesté, tentokráte v Dobronicích u...

Celý článek
Vaše Komentáře