OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival – Startovní listina pod drobnohledem

O tom, že je EPO Survival závod opravdu pro všechny, značí různorodost dvojic na startovní listině. Najdeme zde jak týmy české reprezentace, tak nováčky sbírající zkušenosti,i výletníky, kteří si přijedou především užít sportovní víkend na Slapech a Kamýku.

Mezi 90 přihlášenými týmy najdeme jména známá ze stupňů vítězů různých odvětví outdoorových sportů. Například Tomáše Petrečka, jednoho z nejlepších českých horolezců a reprezentanta v adventure race, který spolu s Jardou Krajníkem, též reprezentantem v AR, tvoří velice silnou dvojici. Kluci ale nejsou jedinými zástupci české AR reprezentace. Z dalších jmenujme např. Barču Válkovou, Tomáše Vaňka nebo Pavla Kurze. Míra Rygl nebo Kládin (Radek Laciga) se řadí zase mezi elitní jezdce MTBO a tým klacky.cz v zastoupení bratří Skripniků, zase do české špičky v rogainingu a horských orientačních bězích. Účast přislíbil i Honza Fujáček, druhý vicemistr ČR ve veteraniádě na klasické trati.

Druhého ročníku EPO Survivalu se zúčastní i většina loňských oceněných dvojic. V mixech budou zlato budou obhajovat Pavel Toušek s Luckou Zrnovou, v mužích Roman Šinkovský tentokrát s Tomášem Vaňkem a na stupních vítězů je zkusí doplnit v loni stříbrní Petr Dvořák a Petr Pruner.

Na startu ale stejně jako špičkové závodníky přivítáme ostřílené stálice, požitkáře outdoorového sportu, jakým je např. Lukáš Svoboda. Pokud si někdo umí závod opravdu užít, tak je to právě Luky.

Organizátoři www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
20. 12. 2018 Darujte startovné na Gigathlon 2019

Jsi nadšený sportovec a nevíš co s víkendem na přelomu srpna a září? Můžeš se...

Celý článek
Triatlon
12. 10. 2018 3. ROČNÍK ZÁVODU GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 OVLÁDLI ČEŠI

Unikátní multisportovní akce Gigathlon, která má svůj původ ve Švýcarsku, si dala letos své zastaveníčko...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2018 PILSENMAN 2018 zná své vítěze

V sobotu 11. srpna se uskutečnil 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce se...

Celý článek
Vaše Komentáře