OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

EPO Survival – Startovní listina pod drobnohledem

O tom, že je EPO Survival závod opravdu pro všechny, značí různorodost dvojic na startovní listině. Najdeme zde jak týmy české reprezentace, tak nováčky sbírající zkušenosti,i výletníky, kteří si přijedou především užít sportovní víkend na Slapech a Kamýku.

Mezi 90 přihlášenými týmy najdeme jména známá ze stupňů vítězů různých odvětví outdoorových sportů. Například Tomáše Petrečka, jednoho z nejlepších českých horolezců a reprezentanta v adventure race, který spolu s Jardou Krajníkem, též reprezentantem v AR, tvoří velice silnou dvojici. Kluci ale nejsou jedinými zástupci české AR reprezentace. Z dalších jmenujme např. Barču Válkovou, Tomáše Vaňka nebo Pavla Kurze. Míra Rygl nebo Kládin (Radek Laciga) se řadí zase mezi elitní jezdce MTBO a tým klacky.cz v zastoupení bratří Skripniků, zase do české špičky v rogainingu a horských orientačních bězích. Účast přislíbil i Honza Fujáček, druhý vicemistr ČR ve veteraniádě na klasické trati.

Druhého ročníku EPO Survivalu se zúčastní i většina loňských oceněných dvojic. V mixech budou zlato budou obhajovat Pavel Toušek s Luckou Zrnovou, v mužích Roman Šinkovský tentokrát s Tomášem Vaňkem a na stupních vítězů je zkusí doplnit v loni stříbrní Petr Dvořák a Petr Pruner.

Na startu ale stejně jako špičkové závodníky přivítáme ostřílené stálice, požitkáře outdoorového sportu, jakým je např. Lukáš Svoboda. Pokud si někdo umí závod opravdu užít, tak je to právě Luky.

Organizátoři www.eposurvival.czPodobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek