OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

IBIS Pilsenman 2014 klepe na dveře

Posledních pár dní zbývá do zahájení tradiční sportovní akce IBIS Pilsenman 2014. Závod startuje plaváním v sobotu 16. srpna v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, zázemí závodu a další disciplíny se budou odehrávat na louce U sv. Jiří na Doubravce a v okolí. Pro sportovce jsou připraveny dva různě náročné závody – terénní kvadriatlon, méně náročný triatlon i bohatý doprovodný program.

Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman je složen z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Triatlon IBIS Pilsenman Easy tvoří 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Při obou závodech je možné soutěžit v kategorii jednotlivců nebo družstev. Nejlepší sportovci budou oceněni věcnými cenami od partnerů závodu – hotelu Ibis, sportovní prodejny Decathlon nebo jazykové školy JIPKA.

K závodům máme již přihlášeno přes 70 sportovců a kapacita ještě není zcela vyčerpána. Internetová registrace je možná do 14. srpna a poté v sobotu do 8:30 hodin na louce U sv. Jiří. Jako doprovodný program jsme připravili tombolu a novinkou letošního ročníku je zábavný duatlonový závod pro děti do 6 let, který se odehraje ve 12 hodin. Tento závod se skládá z krátkého běhu a poté z jízdy na kole, koloběžce nebo tříkolce, “ shrnuje probíhající přípravy ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Kompletní informace o závodu a také přesný popis tratí najdete na stránkách www.pilsenman.cz. Případné dotazy budou zodpovězeny na emailu info@pilsenman.cz.Podobné články
Triatlon
20. 12. 2018 Darujte startovné na Gigathlon 2019

Jsi nadšený sportovec a nevíš co s víkendem na přelomu srpna a září? Můžeš se...

Celý článek
Triatlon
12. 10. 2018 3. ROČNÍK ZÁVODU GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 OVLÁDLI ČEŠI

Unikátní multisportovní akce Gigathlon, která má svůj původ ve Švýcarsku, si dala letos své zastaveníčko...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2018 PILSENMAN 2018 zná své vítěze

V sobotu 11. srpna se uskutečnil 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce se...

Celý článek
Vaše Komentáře