OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

IBIS Pilsenman 2014 klepe na dveře

Posledních pár dní zbývá do zahájení tradiční sportovní akce IBIS Pilsenman 2014. Závod startuje plaváním v sobotu 16. srpna v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, zázemí závodu a další disciplíny se budou odehrávat na louce U sv. Jiří na Doubravce a v okolí. Pro sportovce jsou připraveny dva různě náročné závody – terénní kvadriatlon, méně náročný triatlon i bohatý doprovodný program.

Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman je složen z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Triatlon IBIS Pilsenman Easy tvoří 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Při obou závodech je možné soutěžit v kategorii jednotlivců nebo družstev. Nejlepší sportovci budou oceněni věcnými cenami od partnerů závodu – hotelu Ibis, sportovní prodejny Decathlon nebo jazykové školy JIPKA.

K závodům máme již přihlášeno přes 70 sportovců a kapacita ještě není zcela vyčerpána. Internetová registrace je možná do 14. srpna a poté v sobotu do 8:30 hodin na louce U sv. Jiří. Jako doprovodný program jsme připravili tombolu a novinkou letošního ročníku je zábavný duatlonový závod pro děti do 6 let, který se odehraje ve 12 hodin. Tento závod se skládá z krátkého běhu a poté z jízdy na kole, koloběžce nebo tříkolce, “ shrnuje probíhající přípravy ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Kompletní informace o závodu a také přesný popis tratí najdete na stránkách www.pilsenman.cz. Případné dotazy budou zodpovězeny na emailu info@pilsenman.cz.Podobné články
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Triatlon
27. 5. 2015 Raid Gallaecia – český úspěch na severozápadě Španělska

RAID GALLAECIA – vítr, slunce, vlny, létající ryby, brody a divoké sjezdy v sitontopu, ostré...

Celý článek
Vaše Komentáře