OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

IBIS Pilsenman 2014 klepe na dveře

Posledních pár dní zbývá do zahájení tradiční sportovní akce IBIS Pilsenman 2014. Závod startuje plaváním v sobotu 16. srpna v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, zázemí závodu a další disciplíny se budou odehrávat na louce U sv. Jiří na Doubravce a v okolí. Pro sportovce jsou připraveny dva různě náročné závody – terénní kvadriatlon, méně náročný triatlon i bohatý doprovodný program.

Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman je složen z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Triatlon IBIS Pilsenman Easy tvoří 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Při obou závodech je možné soutěžit v kategorii jednotlivců nebo družstev. Nejlepší sportovci budou oceněni věcnými cenami od partnerů závodu – hotelu Ibis, sportovní prodejny Decathlon nebo jazykové školy JIPKA.

K závodům máme již přihlášeno přes 70 sportovců a kapacita ještě není zcela vyčerpána. Internetová registrace je možná do 14. srpna a poté v sobotu do 8:30 hodin na louce U sv. Jiří. Jako doprovodný program jsme připravili tombolu a novinkou letošního ročníku je zábavný duatlonový závod pro děti do 6 let, který se odehraje ve 12 hodin. Tento závod se skládá z krátkého běhu a poté z jízdy na kole, koloběžce nebo tříkolce, “ shrnuje probíhající přípravy ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Kompletní informace o závodu a také přesný popis tratí najdete na stránkách www.pilsenman.cz. Případné dotazy budou zodpovězeny na emailu info@pilsenman.cz.Podobné články
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek
Triatlon
16. 6. 2019 Tomáš Matera jako první zvládl medvědí porci kilometrů Grizzlymana

Historicky prvním vítězem beskydského ultra triatlonu GRIZZLYMAN, který byl součástí sportovního festivalu FmsportFEST 2019 na...

Celý článek
Vaše Komentáře