OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

O Trofej Outward Bound 2013

Prázdninová škola Lipnice zve na netradiční třídenní outdoorový víceboj O TROFEJ OUTWARD BOUND.

Motto závodu:
Hranice našich schopností mohou být mnohem dál, než si myslíme. Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
(Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound International)

Aktuálně je v plném proudu registrace závodníků ke startu v šestém ročníku outdoorového závodu O Trofej Outward Bound (dále OTOB) pořádaného Prázdninovou školou Lipnice. OTOB je třídenní víceboj tříčlenných týmů s pestrými akčními disciplínami zahrnujícími cykloorienťák, běh, vodní aktivity, týmové strategické úkoly a mnoho dalšího. OTOB není pouze kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání s krajinou.
1
Akce je určena všem, kdo si chtějí užít dobrodružný víkend. Není potřeba mít speciální trénink. Obtížnost závodu si každý nastavuje sám: počty kilometrů, které různé týmy najezdí, se mohou lišit až několikanásobně, což ale žádnému týmu nebrání zúčastnit se všech disciplín. OTOB jezdí jak ostřílení „drtiči kilometrů“, tak i ti, kteří nejedou na výkon a první místo – a všichni si závod maximálně užijí.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek a (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu. Ve startovném je zahrnuto i triko a dres. Každý závodník mimo to získává bezplatně možnost volitelné stravy v podobě balíčků.

Další informace o závodu a přihlášky: www.psl.cz/OTOB2013

Prázdninová škola Lipnice, o. s., je organizace s více než 35letou tradicí. Zabývá se zážitkovou pedagogikou a outdoorovými aktivitami. Od roku 1991 je členem mezinárodní pedagogické organizace Outward Bound International.

3Podobné články
Triatlon
8. 9. 2020 Doksy Race 2020 se blíží!

V neděli 13. září 2020 se opět uskuteční DoksyRace 2020 - tradiční závod v polovičním ironmanu. Tento...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek