OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

O Trofej Outward Bound 2013

Prázdninová škola Lipnice zve na netradiční třídenní outdoorový víceboj O TROFEJ OUTWARD BOUND.

Motto závodu:
Hranice našich schopností mohou být mnohem dál, než si myslíme. Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
(Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound International)

Aktuálně je v plném proudu registrace závodníků ke startu v šestém ročníku outdoorového závodu O Trofej Outward Bound (dále OTOB) pořádaného Prázdninovou školou Lipnice. OTOB je třídenní víceboj tříčlenných týmů s pestrými akčními disciplínami zahrnujícími cykloorienťák, běh, vodní aktivity, týmové strategické úkoly a mnoho dalšího. OTOB není pouze kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání s krajinou.
1
Akce je určena všem, kdo si chtějí užít dobrodružný víkend. Není potřeba mít speciální trénink. Obtížnost závodu si každý nastavuje sám: počty kilometrů, které různé týmy najezdí, se mohou lišit až několikanásobně, což ale žádnému týmu nebrání zúčastnit se všech disciplín. OTOB jezdí jak ostřílení „drtiči kilometrů“, tak i ti, kteří nejedou na výkon a první místo – a všichni si závod maximálně užijí.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek a (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu. Ve startovném je zahrnuto i triko a dres. Každý závodník mimo to získává bezplatně možnost volitelné stravy v podobě balíčků.

Další informace o závodu a přihlášky: www.psl.cz/OTOB2013

Prázdninová škola Lipnice, o. s., je organizace s více než 35letou tradicí. Zabývá se zážitkovou pedagogikou a outdoorovými aktivitami. Od roku 1991 je členem mezinárodní pedagogické organizace Outward Bound International.

3Podobné články
Triatlon
20. 12. 2018 Darujte startovné na Gigathlon 2019

Jsi nadšený sportovec a nevíš co s víkendem na přelomu srpna a září? Můžeš se...

Celý článek
Triatlon
12. 10. 2018 3. ROČNÍK ZÁVODU GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018 OVLÁDLI ČEŠI

Unikátní multisportovní akce Gigathlon, která má svůj původ ve Švýcarsku, si dala letos své zastaveníčko...

Celý článek
Triatlon
12. 8. 2018 PILSENMAN 2018 zná své vítěze

V sobotu 11. srpna se uskutečnil 16. ročník terénního závodu PILSENMAN 2018. Sportovní akce se...

Celý článek
Vaše Komentáře