OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

O Trofej Outward Bound 2013

Prázdninová škola Lipnice zve na netradiční třídenní outdoorový víceboj O TROFEJ OUTWARD BOUND.

Motto závodu:
Hranice našich schopností mohou být mnohem dál, než si myslíme. Málokdo si uvědomuje, co všechno dokáže prostřednictvím týmové spolupráce.
(Kurt Hahn, zakladatel organizace Outward Bound International)

Aktuálně je v plném proudu registrace závodníků ke startu v šestém ročníku outdoorového závodu O Trofej Outward Bound (dále OTOB) pořádaného Prázdninovou školou Lipnice. OTOB je třídenní víceboj tříčlenných týmů s pestrými akčními disciplínami zahrnujícími cykloorienťák, běh, vodní aktivity, týmové strategické úkoly a mnoho dalšího. OTOB není pouze kolo, výšky, běh, voda, bahno, pot a někdy i krev. Je to i spolupráce, fair play a blízké setkání s krajinou.
1
Akce je určena všem, kdo si chtějí užít dobrodružný víkend. Není potřeba mít speciální trénink. Obtížnost závodu si každý nastavuje sám: počty kilometrů, které různé týmy najezdí, se mohou lišit až několikanásobně, což ale žádnému týmu nebrání zúčastnit se všech disciplín. OTOB jezdí jak ostřílení „drtiči kilometrů“, tak i ti, kteří nejedou na výkon a první místo – a všichni si závod maximálně užijí.

Těšit se můžete opět na denní i noční sbírání kót při cykloorienťáku, spolupráci mezi týmy při strategických disciplínách, překonávání výšek a (nejen) závěrečné vyšťavení při tradičním závěrečném Dothlonu. Ve startovném je zahrnuto i triko a dres. Každý závodník mimo to získává bezplatně možnost volitelné stravy v podobě balíčků.

Další informace o závodu a přihlášky: www.psl.cz/OTOB2013

Prázdninová škola Lipnice, o. s., je organizace s více než 35letou tradicí. Zabývá se zážitkovou pedagogikou a outdoorovými aktivitami. Od roku 1991 je členem mezinárodní pedagogické organizace Outward Bound International.

3Podobné články
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Triatlon
27. 5. 2015 Raid Gallaecia – český úspěch na severozápadě Španělska

RAID GALLAECIA – vítr, slunce, vlny, létající ryby, brody a divoké sjezdy v sitontopu, ostré...

Celý článek
Vaše Komentáře