OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Tradiční závod Pilsenman se blíží

Necelý měsíc zbývá sportovcům na přípravu k tradičnímu závodu Pilsenman, který se v polovině srpna odehraje v Plzni a okolí. Závodníci si mohou vybrat ze dvou odlišných závodů – lehčího triatlonu nebo obtížného kvadriatlonu. Oba hlavní závody doplní také doprovodný program pro i diváky a dětský závod v duatlonu.

Závod Pilsenman se uskuteční v sobotu 11. srpna na louce u sv. Jiří. Méně náročný závod v triatlonu Pilsenman Easy tvoří plavání, cyklistika a běh. Opět bude možné soutěžit ve tříčlenných týmech. Všichni členové týmu absolvují celou trať a tím vznikne týmový výsledek, závodníci budou hodnoceni i v soutěži jednotlivců. Tento závod je určen pro začínají i pokročilé sportovce.

Náročnějším závodem v terénu je kvadriatlon Pilsenman, který zahrnuje plavání, jízdu na kajaku/kanoi, jízdu na horském kole a běh. Nejrychlejší závodníci stráví na obtížné trati kolem pěti hodin a čeká je i několik brodů řekou Berounkou. Závod je možné absolvovat v kategorii jednotlivců nebo dvojic.

Registrace do 16. ročníku této sportovní akce byly spuštěny a je možné přihlásit se na internetových stránkách www.pilsenman.cz. „Oba závody mají omezenou kapacitu závodníků a při včasné registraci je startovné za zvýhodněnou cenu. Pro vítěze jednotlivých závodů budou samozřejmě připraveny hodnotné ceny od našich partnerů“, doplnil ředitel závoduTomáš Eisner z Pilsenman Clubu.Podobné články
Triatlon
12. 8. 2019 Závod PILSENMAN 2019 vyhrál Brož

Již 17. ročník terénního závodu PILSENMAN 2019 se konal o uplnynulém víkendu. Sportovní akce se...

Celý článek
Triatlon
9. 8. 2019 Závod PILSENMAN již tuto sobotu

Tradiční terénní závod PILSENMAN 2019 se bude konat již tuto sobotu 10. srpna v Plzni-Doubravce...

Celý článek
Triatlon
16. 6. 2019 Tomáš Matera jako první zvládl medvědí porci kilometrů Grizzlymana

Historicky prvním vítězem beskydského ultra triatlonu GRIZZLYMAN, který byl součástí sportovního festivalu FmsportFEST 2019 na...

Celý článek
Vaše Komentáře