OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Skyrunning

Soutěž o nejlepší video Czech Skyrunning

Czech Skyrunning Association vyhlašuje

Soutěž o nejlepší video s tématikou Skyrunning závodů“

Zadání

1. Propagační a dokumentární video bude natočeno v průběhu některého z dále uvedených tří závodů Bohemia Industry Skyrunner® Czech Series:

2. Video musí obsahovat záběry alespoň ze dvou výše uvedených závodů.

3. Video bude natočeno a předáno k dispozici a k užívání vyhlašovatelem a partnery CZSA (Bohemia Industry a.s. a ATEX Sport spol s r.o.) minimálně v Full HD 1080p kvalitě.

4. Délka videa musí být v rozsahu 6-10 minut. K soutěžnímu videu bude dodán i trailer v délce cca 30 sekund.

5. Video bude v případě mluvené řeči nebo doplnění audio komentáři opatřeno i titulky v angličtině. Podobně, pokud bude součástí videa psaný text vkládaný autorem, bude dvojjazyčný česko/anglický.

6. Ve videu budou použita loga CZSA, generálního partnera asociace a Czech Skyrunning Team společnosti Bohemia Industry a hlavního sportovního partnera reprezentace společnosti ATEX Sportwear. Loga v odpovídající kvalitě včetně popisu způsobu a podmínek jejich použití jsou připravena k užití výhradně pro tento účel na těchto odkazech:

Logo CZSA:http://skyrunning.cz/downloads/ostatni_ruzne/obrazky/LogoCZSA_Vektor.zip

Loga partnerů:http://skyrunning.cz/downloads/ostatni_ruzne/obrazky/LogaPartner.zip

Vyhlašovatel tímto stvrzuje, že získal souhlas s jejich užitím pro tento účel.

7. Veškeré výdaje spojené s účastí v soutěži a se zhotovením videosnímku si hradí účastníci ze svého.

8. Video by mělo vystihnout atmosféru skyrunning závodů v Česku, nabídnout charakteristickou ukázku tratí a povrchů, nesmí být zaměřeno jen na malou skupinu závodníků nebo jednoho závodníka/závodnici. Cílem videa je nejen ukázat atmosféru a krásu skyrunning závodů v Česku samotným závodníkům, kteří se již závodů sami účastní, ale také přiblížit skyrunning v Česku běžcům, kteří ještě o skyrunningu moc neví a případně je k němu přilákat. Podobně bude video sloužit i pro prezentaci českého skyrunningu v zahraničí.

9. Autoři, kteří budou mít zájem o účast v soutěži musí zaslat projevení svého zájmu o účast nejpozději do 1.4.2016 na e-mail sam@skyrunning.cz s předmětem „PŘIHLÁŠKA VIDEOSOUTĚŽ“.

Termíny a způsob předání soutěžních videí

Termín předání soutěžního videa: do 12.6.2016, 20:00.

Způsob předání: Do termínu předání soutěžního videa musí být na e-mail sam@skyrunning.cz zaslána zpráva s předmětem „VIDEOSOUTĚŽ“ obsahující:

Příjmení, jméno a titul autora

Telefonický kontakt

Prohlášení, že autor souhlasí s podmínkami soutěže a link pro stažení soutěžního videa. Rozhodující je čas doručení zprávy do schránky na uvedené e-mail adrese.

Soutěžící mohou zaslat do soutěže i více než jen jeden soutěžní videosnímek.

Vyhodnocení

Soutěžní videa budou komisionálně vyhodnocena a výsledek (pořadí na prvních třech místech) bude zveřejněn na webu skyrunning.cz nejpozději do 15.6.2016.

Videa, která nesplní některé z výše uvedených podmínek zadání mohou být z hodnocení vyřazena.

Členem hodnotící komise nebude žádný z autorů, ani osoba prokazatelně spřízněná s autorem.

V případě malé účasti v soutěži nemusí být uděleny všechny ceny.

Ceny

1. cena

Vítěz soutěže bude pozván na výjezd s Czech Skyrunning Team na World Skyrunning Championships do Španělska, které se koná v termínu 22.-24.7.2016 v Barruera. Vítězi bude poskytnuto ubytování s týmem (se snídaní) v termínu od 20.7. do 25.7.2016 a bude mu umožněna doprava z Prahy do místa závodu a zpět autem. Ostatní služby si hradí vítěz ze svého. Podmínkou účasti na cestě bude platné úrazově pojištění a pojištění léčebných výdajů. Vyhlašovatel očekává, že vítěz pořídí a organizátorovi soutěže poskytne k užití i videosnímek z místa závodu, z akce World Skyrunning Championships 2016.

2. cena

Dvě položky dle vlastního výběru z kolekce reprezentačního oblečení (vesta, funkční triko s dlouhým rukávem, závodní dres).

3. cena

Jedna položka dle vlastního výběru z kolekce reprezentačního oblečení (vesta, funkční triko s dlouhým rukávem, závodní dres).

Další ustanovení soutěže

Zasláním soutěžního videa do soutěže, prohlašuje účastník/odesílatel, že je autorem tohoto videa, které je autorským dílem, které nemá právní vady, a že v něm nebyly použity jiné než jeho vlastní záběry. Zároveň prohlašuje, že k videu nebo jeho jakékoli části neposkytl uživatelské právo žádné další osobě a že je dílo prosto jakýchkoli vad (použití hudebního doprovodu na které se vztahují cizí autorská práva apod.). Zasláním videa do soutěže poskytuje pro Czech Skyrunning Association a jeho partnerům (Bohemia Industry a.s. a ATEX sport spol s r.o.) exkluzivní práva toto video-autorské dílo, nebo jeho část, užívat bez omezení, libovolným způsobem.

Jakékoli zásahy do díla nebudou provedeny bez předchozího souhlasu autora a autor souhlasí s tím, že vydání takového souhlasu nebude bezdůvodně odpírat.

Tato soutěž není ani veřejnou soutěží o nejvhodnější nabídku ani veřejnou nabídkou ve smyslu § 1772 a násl. Zákona 89/2012 Sb. a proti vyhlášeným výsledkům, nebo proti jejímu zrušení se nelze odvolat.Podobné články
Ultratrail
8. 9. 2020 BESKYDSKÁ SEDMIČKA SE I PŘES MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ POVEDLA!

Česká republika má po uplynulém víkendu úspěšně za sebou jednu z největších sportovních akcí letošního...

Celý článek
Kratší závody
14. 4. 2020 Jaroměřský kros 2020 se uskuteční v náhradním termínu a za podpory hvězd...

Aktuální situace organizátory donutila hledat náhradní termín a to se podařilo! Letos se tedy závod...

Celý článek
Kratší závody
11. 2. 2020 Kratochvílová, Formanová, Šebrle – Jaroměřský kros 2020 podpoří osobnosti české atletiky

Jaroměřský kros bude letos v dubnu slavit 10. narozeniny a oslavy závodu pojali organizátoři skutečně...

Celý článek