OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Skyrunning

Soutěž o nejlepší video Czech Skyrunning

Czech Skyrunning Association vyhlašuje

Soutěž o nejlepší video s tématikou Skyrunning závodů“

Zadání

1. Propagační a dokumentární video bude natočeno v průběhu některého z dále uvedených tří závodů Bohemia Industry Skyrunner® Czech Series:

2. Video musí obsahovat záběry alespoň ze dvou výše uvedených závodů.

3. Video bude natočeno a předáno k dispozici a k užívání vyhlašovatelem a partnery CZSA (Bohemia Industry a.s. a ATEX Sport spol s r.o.) minimálně v Full HD 1080p kvalitě.

4. Délka videa musí být v rozsahu 6-10 minut. K soutěžnímu videu bude dodán i trailer v délce cca 30 sekund.

5. Video bude v případě mluvené řeči nebo doplnění audio komentáři opatřeno i titulky v angličtině. Podobně, pokud bude součástí videa psaný text vkládaný autorem, bude dvojjazyčný česko/anglický.

6. Ve videu budou použita loga CZSA, generálního partnera asociace a Czech Skyrunning Team společnosti Bohemia Industry a hlavního sportovního partnera reprezentace společnosti ATEX Sportwear. Loga v odpovídající kvalitě včetně popisu způsobu a podmínek jejich použití jsou připravena k užití výhradně pro tento účel na těchto odkazech:

Logo CZSA:http://skyrunning.cz/downloads/ostatni_ruzne/obrazky/LogoCZSA_Vektor.zip

Loga partnerů:http://skyrunning.cz/downloads/ostatni_ruzne/obrazky/LogaPartner.zip

Vyhlašovatel tímto stvrzuje, že získal souhlas s jejich užitím pro tento účel.

7. Veškeré výdaje spojené s účastí v soutěži a se zhotovením videosnímku si hradí účastníci ze svého.

8. Video by mělo vystihnout atmosféru skyrunning závodů v Česku, nabídnout charakteristickou ukázku tratí a povrchů, nesmí být zaměřeno jen na malou skupinu závodníků nebo jednoho závodníka/závodnici. Cílem videa je nejen ukázat atmosféru a krásu skyrunning závodů v Česku samotným závodníkům, kteří se již závodů sami účastní, ale také přiblížit skyrunning v Česku běžcům, kteří ještě o skyrunningu moc neví a případně je k němu přilákat. Podobně bude video sloužit i pro prezentaci českého skyrunningu v zahraničí.

9. Autoři, kteří budou mít zájem o účast v soutěži musí zaslat projevení svého zájmu o účast nejpozději do 1.4.2016 na e-mail sam@skyrunning.cz s předmětem „PŘIHLÁŠKA VIDEOSOUTĚŽ“.

Termíny a způsob předání soutěžních videí

Termín předání soutěžního videa: do 12.6.2016, 20:00.

Způsob předání: Do termínu předání soutěžního videa musí být na e-mail sam@skyrunning.cz zaslána zpráva s předmětem „VIDEOSOUTĚŽ“ obsahující:

Příjmení, jméno a titul autora

Telefonický kontakt

Prohlášení, že autor souhlasí s podmínkami soutěže a link pro stažení soutěžního videa. Rozhodující je čas doručení zprávy do schránky na uvedené e-mail adrese.

Soutěžící mohou zaslat do soutěže i více než jen jeden soutěžní videosnímek.

Vyhodnocení

Soutěžní videa budou komisionálně vyhodnocena a výsledek (pořadí na prvních třech místech) bude zveřejněn na webu skyrunning.cz nejpozději do 15.6.2016.

Videa, která nesplní některé z výše uvedených podmínek zadání mohou být z hodnocení vyřazena.

Členem hodnotící komise nebude žádný z autorů, ani osoba prokazatelně spřízněná s autorem.

V případě malé účasti v soutěži nemusí být uděleny všechny ceny.

Ceny

1. cena

Vítěz soutěže bude pozván na výjezd s Czech Skyrunning Team na World Skyrunning Championships do Španělska, které se koná v termínu 22.-24.7.2016 v Barruera. Vítězi bude poskytnuto ubytování s týmem (se snídaní) v termínu od 20.7. do 25.7.2016 a bude mu umožněna doprava z Prahy do místa závodu a zpět autem. Ostatní služby si hradí vítěz ze svého. Podmínkou účasti na cestě bude platné úrazově pojištění a pojištění léčebných výdajů. Vyhlašovatel očekává, že vítěz pořídí a organizátorovi soutěže poskytne k užití i videosnímek z místa závodu, z akce World Skyrunning Championships 2016.

2. cena

Dvě položky dle vlastního výběru z kolekce reprezentačního oblečení (vesta, funkční triko s dlouhým rukávem, závodní dres).

3. cena

Jedna položka dle vlastního výběru z kolekce reprezentačního oblečení (vesta, funkční triko s dlouhým rukávem, závodní dres).

Další ustanovení soutěže

Zasláním soutěžního videa do soutěže, prohlašuje účastník/odesílatel, že je autorem tohoto videa, které je autorským dílem, které nemá právní vady, a že v něm nebyly použity jiné než jeho vlastní záběry. Zároveň prohlašuje, že k videu nebo jeho jakékoli části neposkytl uživatelské právo žádné další osobě a že je dílo prosto jakýchkoli vad (použití hudebního doprovodu na které se vztahují cizí autorská práva apod.). Zasláním videa do soutěže poskytuje pro Czech Skyrunning Association a jeho partnerům (Bohemia Industry a.s. a ATEX sport spol s r.o.) exkluzivní práva toto video-autorské dílo, nebo jeho část, užívat bez omezení, libovolným způsobem.

Jakékoli zásahy do díla nebudou provedeny bez předchozího souhlasu autora a autor souhlasí s tím, že vydání takového souhlasu nebude bezdůvodně odpírat.

Tato soutěž není ani veřejnou soutěží o nejvhodnější nabídku ani veřejnou nabídkou ve smyslu § 1772 a násl. Zákona 89/2012 Sb. a proti vyhlášeným výsledkům, nebo proti jejímu zrušení se nelze odvolat.Podobné články
Ultratrail
12. 4. 2019 Rock Point – Horská výzva – povídání o nové zastávce na Vysočině

Naživo je to lepší než v televizi, říká autor závodu na Vysočině Nové město na...

Celý článek
Ultratrail
12. 4. 2019 Série CUTT zahajuje 4. ročník jarním závodem v Bílých Karpatech

Série tří závodů Czech Ultra Trail Tour (CUTT) se na domácím ultratrailovém písečku nenápadně etablovala...

Celý článek
Ultratrail
30. 3. 2019 Za měsíc startuje Horská výzva poprvé na Vysočině

Přesně měsíc zbývá do startu 9. ročníku Rock Point – Horské výzvy. Oblíbený seriál horských...

Celý článek
Vaše Komentáře