OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Závod tříčlenných štafet Bobr Cup 2013

Letošní ročník Bobr Cupu odstartuje první říjnovou sobotu (5. 10. 2013) v pravé poledne v Litovli. Na Hané už je vše připraveno, aby i nadcházející ročník mistrovství republiky tříčlenných outdoorových štafet proběhl bez problémů a k plné spokojenosti všech účastníků. Organizátorský tým prošel v půlce srpna prověrkou v podobě cyklistického maratonu Trek Bobr Bike, který už řadu let je „předskokanem“ hlavního vrcholu outdoorové sezony.

Free Litovel Bobr Cup, to je už od roku 1995 závod v běhu, horském kole a kanoistice. Poslední řadu let si závod držel totožné tratě a tak se mohly dobře porovnávat výkony mezi jednotlivými lety. Vše ale jednou končí a drobná změna je před námi v tomto roce. Letos se odehrála modernizace litovelské koupaliště, které už nebude moci hostit tak velkou akci a to si vyžádalo pár změn. „Tratě zůstanou téměř totožné. Chybět nebude nic podstatného co dělá Bobr Bobrem. Cíl i start se přesunou z koupaliště, takže drobné úpravy ve vedení závodu jsme musely udělat, ale jak brody tak i závěrečný skok v lodi zůstanou,“ tajuplně o novinkách na tratích mlží další člen organizačního týmu Petr Čamek. Nejviditelnější změnou bude dojezd do cíle, který už nebude v bazénu, ale přímo na řece Moravě, lépe řečeno jejím náhonu před loděnicí.

Některé věci jsou ale litovelským evergreenem, na kterém se nic nemění. Připraven bude bohatý doprovodný sportovně- kulturní program, večerní after párty s koncertem, a také price money pro nejlepší týmy. Již nyní se do závodu přihlásilo sto týmů. Organizátoři mají připraveny tři stovky čísel, takže stále je dost místa pro všechny zájemce, kteří by chtěli nastoupit do letošního ročníku.

Na přihlášení však nemá smysl čekat, zájemci se mohou registrovat on-line na adrese: www.bobrcup.czPodobné články
Triatlon
9. 3. 2016 Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí...

Celý článek
Triatlon
11. 1. 2016 Blíží se tradiční březnový víceboj trojic – Krkonošský survival 2016

Nemáte chuť zkusit tak trochu pestřejší ultramaraton v zimních Jizerkách a Krkonoších? Jestli ano, tak...

Celý článek
Triatlon
27. 5. 2015 Raid Gallaecia – český úspěch na severozápadě Španělska

RAID GALLAECIA – vítr, slunce, vlny, létající ryby, brody a divoké sjezdy v sitontopu, ostré...

Celý článek
Vaše Komentáře