OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Hannah EPO Survival 2018 – stihneš ještě levnější startovné?

Sobota 26. května 2018, 3 hodiny ráno. Dvě stě padesát závodníků s čelovkami vyráží na úvodní běh, po kterém někteří sedají na kola, jiní běží pro lodě a další mapují, kde že začíná orientační běh nebo skalní lezení. Připadá vám to šílené? Nereálné? Bláznivé? To proto, že jste ještě nikdy neabsolvovali Hannah EPO Survival, 13hodinový přírodní víceboj dvojic. Přijeďte a prozkoumejte Český Ráj pěšky i na kole, z hloubi jeskyň a výšek skalních vrcholů.

Díky systému, kdy závodní dvojice sbírají za kontroly a disciplíny body, si užijí Hannah EPO Survival sportovci všech úrovní. Každá dvojice si strategii volí sama. Dle svých sil a zkušeností se rozhodne, zda se bude soustředit pouze na více bodované disciplíny, nebo jestli se vypraví i pro vzdálenější bajkové či trekkingové kontroly. Mezi disciplínami se závodníci většinou přesunují na kole, ale které kontroly kdy zvolí, záleží jen na nich. Vynechání části závodu tedy neznamená diskvalifikaci, pouze nezískání bodů.

Fotogalerie

Hannah EPO Survival je závodem se sedmiletou tradicí a zakládá si na pečlivě připravené trati, profesionálně zajištěnými stanovišti a přátelské atmosféře. Nejen z těchto důvodů se účastníci rádi vracejí, závod se stal nejpopulárnějším přírodním vícebojem a pyšní se titulem Mistrovství České republiky.

Klikej na www.eposurvival.cz a www.facebook.com/EPOSurvival nebo piš na info@eposurvival.czPodobné články
Survival
16. 12. 2019 Nezapomeňte se dobře připravit na další Krkonošský survival!

Chtěli byste si vyzkoušet v jednom dni urazit pár desítek kilometrů v zimních Krkonoších a Podkrkonoší?...

Celý článek
Survival
23. 11. 2019 Parkáč 2019 je minulostí…

V sobotu 9. listopadu se poblíž Jílového u Prahy jel poslední letošní závod Českého poháru...

Celý článek
Survival
3. 4. 2019 Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3...

Celý článek