OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3 hodiny ráno v sobotu 25. května, kdy z kempu Svatá Kateřina (13 km pod Trutnovem) odstartuje Hannah EPO Survival 2019, přírodní víceboj dvojic. Běh do vrchu je první a jediná povinná disciplína, zbytek aktivit 13hodinového závodu si vybírají sami závodníci.

Orientační běh, skalní lezení, kolečkové brusle, letní biatlon, slaňování, trekking, Bolskros, horská kola. Všechny tyto a další aktivity jsou převáděny na body. To znamená, že každý tým volí svoji taktiku i pořadí absolvovaných stanovišť. Závod se tak stává stejně náročným pro sportovce všech úrovní. Pevným základem je turistická mapa se zakreslenými kontrolami. Vše ostatní je na týmech samotných.

Osmý ročník Hannah EPO Survivalu se posunul zatím nejdále od Prahy. Závodníci prozkoumají Krkonošské podhůří, ale podívají se třeba i do Janských Lázní nebo na oblast pevnosơ u Prkenného dolu u Žacléře.

Hannah EPO Survival si vybudoval renomé pečlivě připraveného závodu s jasným značením kontrol, pestrým výběrem disciplín a přátelskou atmosférou. Stal se největším závodem tohoto typu u nás a pyšní se titulem Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlaste svou dvojici a zjistěte, co všechno stihnete za 13 hodin. Zaregistrujte se co nejdříve, startovní listina s kapacitou 150 míst bývá naplněná. Informace dohledáte na www.eposurvival.cz a www.facebook.com/EPOSurvival nebo na e-mailu info@eposurvival.cz.Podobné články
Survival
16. 12. 2019 Nezapomeňte se dobře připravit na další Krkonošský survival!

Chtěli byste si vyzkoušet v jednom dni urazit pár desítek kilometrů v zimních Krkonoších a Podkrkonoší?...

Celý článek
Survival
23. 11. 2019 Parkáč 2019 je minulostí…

V sobotu 9. listopadu se poblíž Jílového u Prahy jel poslední letošní závod Českého poháru...

Celý článek
Survival
28. 3. 2019 Krkonošský survival 2019 – díky holkám za intenzivních 20 hodin života!

Holky, co dělají survivaly, jsou každá jiná. Jsou blonďaté, tmavovlasé, plaché i bouřlivé, učitelky, manažerky,...

Celý článek