OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Výbava

Kdekoli jako na gauči

Je úplně jedno, jakého závodu se zúčastníte. Běžecké disciplíny i jakýkoli víceboj je vždy spojen s touhou zvítězit a podat maximální výkon. Není tedy divu, že před závodem, bezprostředně po něm i mezi jednotlivými startovními dny či etapami toužíte po odpočinku a relaxaci.

Extrémní závody bývají náročné, nevyzpytatelné, bolestivé, plné odhodlání překonat sami sebe a někdy přinášejí i nezvladatelnou touhou aspoň na chviličku zavřít oči… Odbíhat k autu, do šaten, tělocvičny či ubytovny a tam si zdřímnout je nemyslitelné, potřebujete využít každé chviličky, a tak se obvykle svalíte do trávy pár kroků od místa toho nejrušnějšího dění. I když je mnohem pohodlnější poležení na karimatce, nafukovací matraci či lehátku, často je s sebou neberete, neboť jsou neskladné a náročnější na prostor a až tak velký komfort také nepřinesou. Přesto si pohodlí vůbec odpírat nemusíte. Stačí si pořídit aktuálně velice populární věcičku Big Airbag Party Seat.

Vypadá sice jako malá nákupní taška, ale během docela malé chvilky se dokáže proměnit v opravdu BIG pohodlné kanapíčko, které rozložíte kdekoli.  A za 30 vteřin ležíte! Nikde nic netlačí, stačí se svalit, zavřít oči a relaxovat. Že to není možné? Ááále je.

bag

Tajemství je ve vychytaném vzduchové systému B.A.P.S., díky kterému vám po vybalení bagu z tašky stačí čtyři kroky a dvě máchnutí do vzduchu. Pohovka je tak na světě jedna dvě! Můžete ležet, sedět, k odpočinku před startem přizvat i 2 další kolegy… Na bag velký 80 x 200 cm se 3 lidé vedle sebe pohodlně vejdou, bag má nosnost až 200 kg, takže nemusíte mít strach, že vás neunese.

Bag si můžete vzít na jakýkoli závod, složený váží necelých 1,5 kg, takže ho skvěle přibalíte do batohu a v autě ho můžete vozit s sebou neustále. Hodí se na běžecké závody i jakékoli outdoorové aktivity, ale není to výbava jen čistě pro závodníky a sportovce. Můžete ho s sebou vzít na festival, k rybníku i na pláž, kdykoli a kamkoli, a to klidně i pro celodenní lenošení. Vybrat si můžete z šesti základních barev (červená, modrá, černá, žlutá, oranžová a fialová), při objednávce vyšší než 500 ks si můžete vybírat z více jak 40 odstínů včetně bagu vzorovaného v army designu. A pokud chcete bag opatřit logem svého klubu, své firmy nebo závodu, ani to není nemožné, na potisk nejsou žádná rozměrová ani barevná omezení, takže na bagu můžete mít vše, co si budete přát.

Možnost objednávat na partybag@email.cz, více informací o bagu a dění je ke sledování na www.facebook.com/BigAirbagPartySeat.Podobné články
Ostatní
15. 4. 2020 Výzva, která stojí za to – Do práce na kole

Výzva Do práce na kole každoročně směřuje k ozdravení měst a motivaci k bezmotorovému pohybu....

Celý článek
Ostatní
13. 3. 2020 Tipy na filmy a reportáže z extrémních závodů

Pár tipů na zajímavé video-reporty a dokumenty z tuzemských akcí. Vzdát můžeš zítra Dokumentární film...

Celý článek
Výbava
10. 12. 2019 RECENZE: Zimní rukavice Rogelli TOUCH, síla jednoduchosti

V českých zeměpisných podmínkách se při celoročním sportování běhání v zimě nevyhnete. Teploty kolem 0...

Celý článek