OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Triatlon

Letošní Císař Challenge zavítá také do Prahy!

Série tří závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé první akcí s názvem Císař Spring Challenge. Dvojice absolvují trasu vedenou krajinou Labských pískovců. Hlavní část tvoří dva orientační okruhy – 6 km běžecký a 30 km cyklistický – které propojují další disciplíny jako pískovcové lezení, bouldering, kanoe, lanové překážky nebo letní biatlon.

Druhým závodem je Císař Summer Challenge, který se uskuteční 16. července. Na rozdíl od předešlých ročníků se závod bude konat v malebném prostředí Českosaského Švýcarska a začne hromadným startem na horských kolech z kempu U Ferdinanda v Srbské Kamenici. Do třicet kilometrů dlouhého MTBO okruhu po stezkách a přírodních trailech budou zařazeny disciplíny jako  kanoe (devět kilometrů dlouhá trasa Labským kaňonem), desetikilometrový trek s vloženou disciplínou – lanovkou, Via Ferrata a poslední závěrečná disciplína cross & tubing soutěskou. Závod je ideální příležitostí pro spojení sportovního zážitku s dovolenou. V okolí centra se nachází mnoho turistických stezek a krásných míst. Na své si přijdou jak rodiče, tak i děti.

Poslední akcí série bude první ročník pražského závodu Císař Prague Challenge, ve kterém budou spojeny disciplíny přírodní a městské. Závod se uskuteční 1. října a opět začne hromadným startem. První disciplínou bude běžecký cross parkem Stromovka s několika atraktivními překážkami. Po úspěšném splnění disciplíny závodníci absolvují dva základní okruhy – prvním bude orientační běh a kanoe s vloženou disciplínou lanové překážky. Druhým okruhem pak bude třicet kilometrů dlouhá trasa na horských kolech, v rámci které se závodníci zúčastní dalších disciplín – Disc Golf, slaňování nebo orientační kolo. Závod povede severozápadní částí Prahy a účastníci se do kontaktu s frekventovanější dopravou dostanou jen výjimečně.

Císař Challenge

Všechny tři závody série spojuje kvalitní zázemí pro závodníky a afterparty s DJem či živou hubou.

Závodů se může zúčastnit opravdu každý! Série je určena pro vrcholové i rekreační sportovce , kteří mají rádi krásnou přírodu, dobrodružství, všestrannost a sportovní zážitek. Pokud se nějaké disciplíny neúčastníte, není nic ztraceno, doženete to jinde. Každý závod je bodován a obdržené body jsou započítávány do celkového hodnocení celé série.

Nezapomeňte, že pokud se přihlásíte do 21. března, startovné na všechny tři závody Vás vyjde o 30% levněji.

Oficiální webové stránky akce: http://cisarchallenge.czPodobné články
Survival
16. 12. 2019 Nezapomeňte se dobře připravit na další Krkonošský survival!

Chtěli byste si vyzkoušet v jednom dni urazit pár desítek kilometrů v zimních Krkonoších a Podkrkonoší?...

Celý článek
Survival
23. 11. 2019 Parkáč 2019 je minulostí…

V sobotu 9. listopadu se poblíž Jílového u Prahy jel poslední letošní závod Českého poháru...

Celý článek
Survival
3. 4. 2019 Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3...

Celý článek