OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Pilsenman 2012 – výsledky

Terénní kvadriatlon Pilsenman se konal v sobotu 25. srpna v Plzni Doubravce na louce U sv. Jiří a v blízkém okolí. Jubilejního desátého ročníku se zúčastnilo přes 90 závodníků, kteří v 11 hodin hromadně odstartovali na Boleveckém rybníku.

Extrémní závod jednotlivců a dvojic v terénním kvadriatlonu nabídl závodníkům skvěle připravené a vyznačené tratě a samozřejmě přátelskou atmosféru, která se nesla celým závodem od startu až po vyhlášení. Začínalo se 1 kilometrem plavání s vloženými přeběhy uprostřed rybníka i na protějším břehu. Po přeběhu následovala mnohdy rozhodující disciplína jízda na kajaku, v případě dvojic na kánoi. Již po této disciplíně bylo jasné, že se o vítězství porvou vítězové posledních tří ročníků. Vedoucího Hášu předjel na 42 kilometrovém bikovém okruhu domácí Lukáš Lexa. Ovšem závěrečný běh čítající 14,5 km nakonec zamíchal pořadím a do cíle tak nakonec přece jen doběhl jako první Michal Háša v čase těsně pod 5 hodin. V závěrečném brodu se nakonec těsně za ním objevil Michal Peitz, který tak obhájil vítězství mezi veterány z loňského roku.

Skvělým časem se blýskla vítězná smíšená dvojice Popelková, Janda. Jen těsně před nimi dokončilo duoKunc, Moudrý. Mezi ženami dominovala dvojice Adéla a Katka Beránkovi. Jediná odvážná slečna startovala v kategorii jednotlivkyň a o to větší úctu Bára Zýková zaslouží.O šíři startovního pole svědčí, že poslední dvojice dokončovala závod po 8 hodinách závodu, v době, kdy již probíhalo vyhlášení. Dočkali se však největšího aplausu při finiši.

Příští rok se na Vás opět těší Pilsenman Friendly Crew.

Tomáš Eisner, Pilsenman Club

Výsledková listina muži

Výsledková listina ženy

Webové stránky závodu: www.pilsenman.cz/Podobné články
Survival
13. 2. 2018 V Děčíně letos proběhne 20. ročník Adrenalin Challenge

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou...

Celý článek
Survival
30. 1. 2018 Mezinárodní Mistrovství Armády ČR v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2018

Ve dnech 28. ledna až 2. února 2018 probíhá v Jeseníkách 24. ročník mezinárodního Mistrovství...

Celý článek
Survival
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Vaše Komentáře