OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Seznamte se s Labskou výzvou!

Máte rádi extrémní závody nedotčenou přírodou? Rádi nejen běháte po lesních cestách, ale také zdoláváte kopce na kole? Vyzkoušejte Labskou Výzvu v krásných lokalitách, jako jsou Pardubice, Brandýs, Milovice nebo pořádné kopce ve Ski-areálu Ještěd a na Lysé Hoře v Krkonoších!

Každý z vás si po závodě odnese nejen dobrý pocit, hezké vzpomínky na rodinné odpoledne, ale také finisherskou medaili, čas změřený naší čipovou časomírou, startovní číslo s Vaším jménem a mottem, fotografie, ale třeba i výhru z naší tomboly, která schovává nesčetně vstupů do zábavních parků v okolí. Máte tak možnost si u nás naplánovat celý víkend i s rodinou a užívat si krásný český vzduch na horách.

Že jsou závody v Liberci a Krkonoších extrémní, se můžete přesvědčit sami. Převýšení, které vystoupáte, Vás bude bolet ještě další den. V rámci závodu na Ještědu si můžete zkusit například i oblíbenou černou sjezdovku nebo si odpustit cyklistiku a jen si s námi ráno vyběhnout.

Dorazte na náš závod a zařaďte se tak do souboje o titul Labský Muž/Labská Žena či pro děti Labský Junior/Labská Juniorka! Tento titul dostane jen absolutní vítěz z celé série a přinese mu to nejen unikátní pohár, ale i mnoho sportovních výhod. Vyhlášení proběhne na jednom z divočejších duatlonů a běhů ve Středočeském kraji – v Milovicích dne 17. září 2017. Ovládněte Labe a nikdo nebude jako vy!

Více informací na našich webových stránkách www.LabskaVyzva.cz.

Těšíme se na Vás!Podobné články
Survival
13. 2. 2018 V Děčíně letos proběhne 20. ročník Adrenalin Challenge

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou...

Celý článek
Survival
30. 1. 2018 Mezinárodní Mistrovství Armády ČR v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2018

Ve dnech 28. ledna až 2. února 2018 probíhá v Jeseníkách 24. ročník mezinárodního Mistrovství...

Celý článek
Survival
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Vaše Komentáře