OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Seznamte se s Labskou výzvou!

Máte rádi extrémní závody nedotčenou přírodou? Rádi nejen běháte po lesních cestách, ale také zdoláváte kopce na kole? Vyzkoušejte Labskou Výzvu v krásných lokalitách, jako jsou Pardubice, Brandýs, Milovice nebo pořádné kopce ve Ski-areálu Ještěd a na Lysé Hoře v Krkonoších!

Každý z vás si po závodě odnese nejen dobrý pocit, hezké vzpomínky na rodinné odpoledne, ale také finisherskou medaili, čas změřený naší čipovou časomírou, startovní číslo s Vaším jménem a mottem, fotografie, ale třeba i výhru z naší tomboly, která schovává nesčetně vstupů do zábavních parků v okolí. Máte tak možnost si u nás naplánovat celý víkend i s rodinou a užívat si krásný český vzduch na horách.

Že jsou závody v Liberci a Krkonoších extrémní, se můžete přesvědčit sami. Převýšení, které vystoupáte, Vás bude bolet ještě další den. V rámci závodu na Ještědu si můžete zkusit například i oblíbenou černou sjezdovku nebo si odpustit cyklistiku a jen si s námi ráno vyběhnout.

Dorazte na náš závod a zařaďte se tak do souboje o titul Labský Muž/Labská Žena či pro děti Labský Junior/Labská Juniorka! Tento titul dostane jen absolutní vítěz z celé série a přinese mu to nejen unikátní pohár, ale i mnoho sportovních výhod. Vyhlášení proběhne na jednom z divočejších duatlonů a běhů ve Středočeském kraji – v Milovicích dne 17. září 2017. Ovládněte Labe a nikdo nebude jako vy!

Více informací na našich webových stránkách www.LabskaVyzva.cz.

Těšíme se na Vás!Podobné články
Survival
16. 12. 2019 Nezapomeňte se dobře připravit na další Krkonošský survival!

Chtěli byste si vyzkoušet v jednom dni urazit pár desítek kilometrů v zimních Krkonoších a Podkrkonoší?...

Celý článek
Survival
23. 11. 2019 Parkáč 2019 je minulostí…

V sobotu 9. listopadu se poblíž Jílového u Prahy jel poslední letošní závod Českého poháru...

Celý článek
Survival
3. 4. 2019 Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3...

Celý článek