OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Seznamte se s Labskou výzvou!

Máte rádi extrémní závody nedotčenou přírodou? Rádi nejen běháte po lesních cestách, ale také zdoláváte kopce na kole? Vyzkoušejte Labskou Výzvu v krásných lokalitách, jako jsou Pardubice, Brandýs, Milovice nebo pořádné kopce ve Ski-areálu Ještěd a na Lysé Hoře v Krkonoších!

Každý z vás si po závodě odnese nejen dobrý pocit, hezké vzpomínky na rodinné odpoledne, ale také finisherskou medaili, čas změřený naší čipovou časomírou, startovní číslo s Vaším jménem a mottem, fotografie, ale třeba i výhru z naší tomboly, která schovává nesčetně vstupů do zábavních parků v okolí. Máte tak možnost si u nás naplánovat celý víkend i s rodinou a užívat si krásný český vzduch na horách.

Že jsou závody v Liberci a Krkonoších extrémní, se můžete přesvědčit sami. Převýšení, které vystoupáte, Vás bude bolet ještě další den. V rámci závodu na Ještědu si můžete zkusit například i oblíbenou černou sjezdovku nebo si odpustit cyklistiku a jen si s námi ráno vyběhnout.

Dorazte na náš závod a zařaďte se tak do souboje o titul Labský Muž/Labská Žena či pro děti Labský Junior/Labská Juniorka! Tento titul dostane jen absolutní vítěz z celé série a přinese mu to nejen unikátní pohár, ale i mnoho sportovních výhod. Vyhlášení proběhne na jednom z divočejších duatlonů a běhů ve Středočeském kraji – v Milovicích dne 17. září 2017. Ovládněte Labe a nikdo nebude jako vy!

Více informací na našich webových stránkách www.LabskaVyzva.cz.

Těšíme se na Vás!Podobné články
Survival
29. 5. 2018 Hannah EPO Survival – 13 hodin náročného dobrodružství v Českém ráji

V sobotu 26. května ve tři hodiny ráno odstartovaly dvoučlenné týmy do závodu Hannah EPO Survival...

Celý článek
Survival
31. 3. 2018 Mrazivý a větrný Krkonošský survival letos všechny pořádně prověřil!

V pátek 16. března v deset hodin večer odstartoval z nádvoří hradu Pecka Krkonošský survival...

Celý článek
Survival
29. 3. 2018 Hannah EPO Survival 2018 – stihneš ještě levnější startovné?

Sobota 26. května 2018, 3 hodiny ráno. Dvě stě padesát závodníků s čelovkami vyráží na úvodní...

Celý článek
Vaše Komentáře