OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Seznamte se s Labskou výzvou!

Máte rádi extrémní závody nedotčenou přírodou? Rádi nejen běháte po lesních cestách, ale také zdoláváte kopce na kole? Vyzkoušejte Labskou Výzvu v krásných lokalitách, jako jsou Pardubice, Brandýs, Milovice nebo pořádné kopce ve Ski-areálu Ještěd a na Lysé Hoře v Krkonoších!

Každý z vás si po závodě odnese nejen dobrý pocit, hezké vzpomínky na rodinné odpoledne, ale také finisherskou medaili, čas změřený naší čipovou časomírou, startovní číslo s Vaším jménem a mottem, fotografie, ale třeba i výhru z naší tomboly, která schovává nesčetně vstupů do zábavních parků v okolí. Máte tak možnost si u nás naplánovat celý víkend i s rodinou a užívat si krásný český vzduch na horách.

Že jsou závody v Liberci a Krkonoších extrémní, se můžete přesvědčit sami. Převýšení, které vystoupáte, Vás bude bolet ještě další den. V rámci závodu na Ještědu si můžete zkusit například i oblíbenou černou sjezdovku nebo si odpustit cyklistiku a jen si s námi ráno vyběhnout.

Dorazte na náš závod a zařaďte se tak do souboje o titul Labský Muž/Labská Žena či pro děti Labský Junior/Labská Juniorka! Tento titul dostane jen absolutní vítěz z celé série a přinese mu to nejen unikátní pohár, ale i mnoho sportovních výhod. Vyhlášení proběhne na jednom z divočejších duatlonů a běhů ve Středočeském kraji – v Milovicích dne 17. září 2017. Ovládněte Labe a nikdo nebude jako vy!

Více informací na našich webových stránkách www.LabskaVyzva.cz.

Těšíme se na Vás!Podobné články
Survival
3. 4. 2019 Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3...

Celý článek
Survival
28. 3. 2019 Krkonošský survival 2019 – díky holkám za intenzivních 20 hodin života!

Holky, co dělají survivaly, jsou každá jiná. Jsou blonďaté, tmavovlasé, plaché i bouřlivé, učitelky, manažerky,...

Celý článek
Survival
5. 2. 2019 Jaký bude letošní Krkonošský survival?

Za necelý měsíc a půl startuje Krkonošský survival 2019 (dále KS), MČR v zimním přírodním...

Celý článek
Vaše Komentáře