OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Skyrunning

Skyrunning v Rusku? TransUral!

Rádi bychom Vás pozvali k účasti v novém ultra-trailovém závodě v Rusku. Konkrétně jde o čtyřdenní závod TransUral 2014-2017.

www.uralraces.ru/english

Jedná se o přeběh celého Uralu jako hranice mezi Evropou a Asií. Celá trasa je rozdělena do čtyř let. V tomto roce bude závod probíhat od 16.7. do 20.7.2014 a závodníci proběhnou 160 km včetně sedmi vrcholů jižního Uralu ve čtyřech dnech s převýšením 5000 m. V dalších ročnících pak bude následovat centrální část, severní a polární část Uralu. Závodu se mohou účastnit jednotlivci i týmy. Můžete se také přihlásit jen na jednotlivé dny závodu. Každý den se vyhlašujívítězové a probíhá Pasta party.

Pořadateli je jasné, že vízum, letenka a vše další spojené s tímto závodem v tak vzdálené lokaci jsou náročné věci. Zaměřují se tedy především na sportovce, kteří by chtěli zažít něco absolutně nového a dokonce snad i exotického.

Budeme se snažit dělat vše pro pohodlný pobyt cizinců během závodů. Poskytneme pomoc s podáním žádosti o vízum v Česku, zajistíme transfer z letiště do místa konání závodu, informační zabezpečení a koordinaci během celého pobytu, pomůžeme zorganizovat individuální program cestováni v Rusku, pokud o to bude zájem.

Pokud se objeví konkrétní zájemci o závod, můžeme projednat nějaké další benefity individuálně.

Kontakt na organizátorku, žijící v Praze: Tatiana Lekhanova, tanya.lekhanova@gmail.com, +420 608 526 978Podobné články
Skyrunning
24. 3. 2019 Tatranské klasiky znají svůj termín!

Kdy se letos uskuteční oblíbené horské běžecké závody ve Vysokých Tatrách? 27. 7. 2019 –...

Celý článek
Skyrunning
3. 10. 2018 Vanda Jenejová a Martin Bálint – víťazi skyrunningovej sezóny 2018

SkyMarathon (42km/ 2600m) a SKYRACE® (21km / 1400m+) z dielne organizátorov z Activeplanet.sk dali bodku za skyrunninovou...

Celý článek
Skyrunning
17. 9. 2018 SKYRACE® na Klin s veľkými emóciami: Kto je vlastne víťaz?

Vysokohorský beh cez Klin, krásne preteky typu SKYRACE® s celkovou dĺžkou trasy 20,5 km a...

Celý článek
Vaše Komentáře