OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Trénink

Snow film fest

Snow film fest (dříve Festival zimních sportů) je součástí festivalu Expediční kamera a je jeho podzimním pokračováním: Expediční kamera – zimní sporty. Jedná se o celovečerní pásmo špičkových filmů týkající se extrémního lyžování, skialpu, zimního lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánek. Filmy jsou povětšinou vybrány z vítězných snímků z mezinárodních filmových festivalů.

Zahajujícím místem celého tohoto filmového maratonu je KINO AERO V PRAZE. Festival zde proběhne v sobotu 19.10.2013 od 14:30.

Filmové projekce budou rozděleny do dvou promítacích bloků (cca 2x 110min.). Jako naši hosté se s poutavým vyprávěním a slideshow představí: skialpinista JAN PALA (Kamčatka 2013 – prvosjezdy tamních sopek) anevidomý slovenský horolezec JURAJ PRÁGER (Elbrus – povídání o hoře, kterou slezl, ale nikdy neuvidí…). Celým večerem vás provede moderátor TOPI PIGULA.

Kromě skvělých filmů a zajímavých hostů jsme pro vás připravili bohatý doprovodný program. Před zahájením a o přestávkách budete moci ochutnat kávu Growes Cup a tyčinky Raw Bite. Také vás čeká nevšední soutěž o zajímavé ceny, kterou si pro vás připravila firma Petzl. A na závěr nebude chybět již tradiční tombola se spoustou nejrůznějších dárků od našich partnerů, kterým tímto patří velký dík.

V průběhu celého festivalu bude možnost zakoupit a ochutnat výborná exotická jídla, která pro vás navaří Klub cestovatelů.

Filmy, které na festivalu uvidíte:
Ataraxie (13 min.), Tempting Fear (25 min.), Blue Obsession (8 min.), Na sever od slunce (46 min.), Crossing the Ice (44 min.), Unicorn Sashimi (5 min.), Neviditelná hora (20 min.), Snow Way (40min.), Snowgils (23 min.)

Více informací najdete na: www.pohora.cz a facebookové stránce festivaluPodobné články
Trénink
15. 1. 2018 Folgaria Family Campy – lyžování s dětmi

Malé děti jsou největší poklad každého rodiče. Od toho kouzelného okamžiku, kdy se narodí a...

Celý článek
Trénink
12. 8. 2016 Natrénujte si techniku na trail running tréninku pod vedením špičkových běžců

Běh v horách má svá specifika, ať už chcete závodit ve skyrunningu, na adidas Beskydské...

Celý článek
Trénink
22. 5. 2016 Prověřte svou fyzičku na ferratach

Chystáte se na závody a uvítali byste změnu ve svém tréninkovém plánu? Provětrejte si kondici...

Celý článek