OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Terénní kvadriatlon Pilsenman 2013

Již 11. ročník sportovní akce se odehraje v neděli 18. srpna na louce U sv. Jiří a v přilehlém okolí. Zájemci z řad sportovců si mohou vybrat ze dvou variant závodu – závod v triatlonu IBIS Pilsenman Easy a závod v kvadriatlonu Pilsenman. Start obou soutěží proběhne společně v 10:00 na pláži Boleveckého rybníka u Bílé Hory.

Více pohody a nenáročnou trať nabídne triatlon IBIS Pilsenman Easy, který již 2 roky nese jméno dle hlavního partnera, Ibis hotelu Plzeň. Novinkou letošního roku je soutěž tříčlenných týmů. Všichni členové týmu absolvují celou trať a tím vznikne jejich týmový výsledek, zároveň však budou vyhodnoceni i v soutěži jednotlivců. Soutěžící absolvují trať, která se skládá z 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Trať závodu je postavena tak, aby ji zvládli sportovci všech výkonnostních kategorií. Kapacita závodu je omezena, proto neváhejte a přihlaste se předem na www.pilsenman.cz. Hlavní ambicí IBIS Pilsenman EASY je nalákat nové sportovce pro tento zajímavý a atraktivní sport a přijít si ho vyzkoušet ve velmi atraktivním prostředí.

Mnohem náročnější varianta je tradiční Pilsenman – terénní kvadriatlon jednotlivců a dvojic, který je zároveň Přeborem Čech a součástí Českého poháru České asociace extrémních sportů. Závod se skládá z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Ti nejrychlejší ho stihnou dokončit do 5 hodin, ale úctu zaslouží každý, kdo závod dokončí. Tuto výzvu si může vyzkoušet každý, pro registraci stačí navštívit internetovou stránku www.pilsenman.cz, kde se dozvíte vše důležité o závodě.Podobné články
Survival
13. 2. 2018 V Děčíně letos proběhne 20. ročník Adrenalin Challenge

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou...

Celý článek
Survival
30. 1. 2018 Mezinárodní Mistrovství Armády ČR v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2018

Ve dnech 28. ledna až 2. února 2018 probíhá v Jeseníkách 24. ročník mezinárodního Mistrovství...

Celý článek
Survival
17. 11. 2017 Startuje registrace na oblíbený Krkonošský survival!

Právě začala registrace na Krkonošský survival 2018. Na start příštího závodu vás, stejně jako minulé...

Celý článek
Vaše Komentáře