OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Terénní kvadriatlon Pilsenman 2013

Již 11. ročník sportovní akce se odehraje v neděli 18. srpna na louce U sv. Jiří a v přilehlém okolí. Zájemci z řad sportovců si mohou vybrat ze dvou variant závodu – závod v triatlonu IBIS Pilsenman Easy a závod v kvadriatlonu Pilsenman. Start obou soutěží proběhne společně v 10:00 na pláži Boleveckého rybníka u Bílé Hory.

Více pohody a nenáročnou trať nabídne triatlon IBIS Pilsenman Easy, který již 2 roky nese jméno dle hlavního partnera, Ibis hotelu Plzeň. Novinkou letošního roku je soutěž tříčlenných týmů. Všichni členové týmu absolvují celou trať a tím vznikne jejich týmový výsledek, zároveň však budou vyhodnoceni i v soutěži jednotlivců. Soutěžící absolvují trať, která se skládá z 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Trať závodu je postavena tak, aby ji zvládli sportovci všech výkonnostních kategorií. Kapacita závodu je omezena, proto neváhejte a přihlaste se předem na www.pilsenman.cz. Hlavní ambicí IBIS Pilsenman EASY je nalákat nové sportovce pro tento zajímavý a atraktivní sport a přijít si ho vyzkoušet ve velmi atraktivním prostředí.

Mnohem náročnější varianta je tradiční Pilsenman – terénní kvadriatlon jednotlivců a dvojic, který je zároveň Přeborem Čech a součástí Českého poháru České asociace extrémních sportů. Závod se skládá z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu včetně několika brodů. Ti nejrychlejší ho stihnou dokončit do 5 hodin, ale úctu zaslouží každý, kdo závod dokončí. Tuto výzvu si může vyzkoušet každý, pro registraci stačí navštívit internetovou stránku www.pilsenman.cz, kde se dozvíte vše důležité o závodě.Podobné články
Survival
29. 5. 2018 Hannah EPO Survival – 13 hodin náročného dobrodružství v Českém ráji

V sobotu 26. května ve tři hodiny ráno odstartovaly dvoučlenné týmy do závodu Hannah EPO Survival...

Celý článek
Survival
31. 3. 2018 Mrazivý a větrný Krkonošský survival letos všechny pořádně prověřil!

V pátek 16. března v deset hodin večer odstartoval z nádvoří hradu Pecka Krkonošský survival...

Celý článek
Survival
29. 3. 2018 Hannah EPO Survival 2018 – stihneš ještě levnější startovné?

Sobota 26. května 2018, 3 hodiny ráno. Dvě stě padesát závodníků s čelovkami vyráží na úvodní...

Celý článek
Vaše Komentáře