OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Survival

Zkušení Navrátil se Štrynclem vyhráli Liberecký survival 2015

O víkendu proběhl už 4. ročník přírodního víceboje dvojic Liberecký survival. Do Hejnic opět zavítali závodníci z celé republiky, ať už survivalovi nováčci nebo matadoři protřelí světovými Adventure race závody.

V pátek to vypadalo, že se kempem ponese nejen dobrá atmosféra, ale i déšť, ale nakonec spadlo jen pár kapek, takže s pořádnou vodou se účastníci potýkali pouze na “vodních” disciplínách.

Závodníci se při noční i denní etapě setkali s třinácti disciplínami, mezi kterými se převážně přemísťovali na horském kole. Při disciplíně Trek se například podívali na nejvyšší vrchol Jizerských hor – Smrk, z jehož rozhledny následně slaňovali. V podhůří této hory navštívili starou štolu a v Novém Městě pod Smrkem pak absolvovali další diciplíny: šipky, orientační běh, lezeckou stěnu a snažili se oživit resuscitační model. Na dalších pilířích je čekala jízda na kajaku, slacklina a koloběžky. V poslední části pak dvojice slaňovaly z mostu do řeky Smědé s následným watercrossem a přeplaváním Hejnického koupaliště.

Vítězi letošního ročníku v kategorii muži se stali Marek Navrátil a Pavel Štryncl. První místo v kategorii ženy obsadily Kamila Foglarová a Simona Karochová a v kategorii mix se na prvním místě umístila Zuzana Wernerová a Roman Šinkovský.

Kompletní výsledky: www.libereckysurvival.czPodobné články
Survival
5. 2. 2019 Jaký bude letošní Krkonošský survival?

Za necelý měsíc a půl startuje Krkonošský survival 2019 (dále KS), MČR v zimním přírodním...

Celý článek
Survival
11. 12. 2018 Zima je tady, na jejím konci nás čeká Krkonošský survival!

Neoficiální otvírák survivalové sezóny, Krkonošský survival (MČR v zimním přírodním vícebovji), bude opět v půli března....

Celý článek
Survival
29. 5. 2018 Hannah EPO Survival – 13 hodin náročného dobrodružství v Českém ráji

V sobotu 26. května ve tři hodiny ráno odstartovaly dvoučlenné týmy do závodu Hannah EPO Survival...

Celý článek
Vaše Komentáře