OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Výbava

Novinky v jarně-letní outdoorové kolekci adidas (PR)

Očekávanou zajímavostí, kterou již můžete najít v obchodech, je nová pěnová mezipodešev boost™, která vrací energii z dopadu do každého odrazu. Váš krok bude rychlejší, měkčí a efektivnější než kdy dříve. Ušetří tak Vaše síly, dodá rychlost i vytrvalost a zároveň šetří Vaše klouby.

Pánské outdoorové běžecké boty Terrex boost využívají revoluční technologii boost™ a užijete je při bězích po náročných horských stezkách. Zpevnění klenby PRO MODERATOR™ stabilizuje váš krok a robustní gumová podešev Continental™ dobře drží i na suchých i kluzkých površích. Svršek boty je z prodyšné síťoviny, jazyk obepíná celý nárt a stabilizuje tak nohu. Systém rychlošněrování umožňuje pohodlné a rychlé utažení bot.

adidas Terrex Fast R GTX jsou nízké lehké sportovní pánské outdoorové boty umožňují rychlý pohyb v nejrozmanitějším terénu. Rovněž využívají stabilizačnímu zpevnění PRO MODERATOR™ a také technologii ADIPRENE®+, která tlumí dopady a zlepšuje odraz v přední části boty. Díky podšívce z Gore-Texu jsou voděodolné a podešev Traxion™ z pryže Continental™ zajišťuje vynikající přilnavost. Díky 3D-Formotion® bota výborně obepíná nohu, zajišťuje pohodlný pohyb a je velmi pohodlná i při delším pohybu z kopce. Boty jsou vybaveny antimikrobiální absorpční vložkou OrthoLite®. Stejné boty jsou k dispozici rovněž v prodyšnější verzi bez Gore-Texu a v také v dámské verzi jako adidas Terrex Fast R.

Ekologicky přijatelné barvení oděvů

Společnost adidas podpořila v minulých letech vývoj technologie DryDye, která umožňuje obarvení oděvů bez použití vody a zároveň využívá o polovinu méně chemických látek a energie než je běžné. Na obarvení jednoho trička je potřeba v průměru 25 litrů vody, v rámci technologie DryDye není potřeba ani kapka a je nahrazena oxidem uhličitým za vysokého tlaku. Uvedené výrobky můžete najít také ve vybraných prodejnách Rock Point (www.RockPoint.cz).

V nabídce naleznete takto obarvená trička pod názvem Terrex Swift DryDye.
1 3Podobné články
Výbava
31. 10. 2017 Velký přehled obuvi před zimní sezónou 17/18

Dlouholetý partner portálu, frýdecko-místecká běžecká speciálka Salomon-run, pro Vás připravila velký přehled běžeckých bot pro...

Celý článek
Výbava
29. 6. 2017 Dynafit Trailbreaker – na běhání v parku i na lehčí traily

Značku Dynafit si mnozí sportovně založeni jedinci spojují s lyžováním a skialpinismem. Nejen v těchto...

Celý článek
Výbava
9. 6. 2017 Recenze: Dynafit Alpine Pro M

Specializovaný tým designéru běžecké obuvi značky Dynafit představil nejnovější přírůstek do kolekce – botu pro...

Celý článek
Vaše Komentáře