OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Adventure race

Poznejte Broumovsko během Adventure Race!

Patnáctý ročník expedičního závodu Wenger Czech Adventure Race odstartuje 29. srpna 2018 a závodníci budou letos prozkoumávat Broumovsko. Časový limit je tradičních 75 hodin pro klasický a 18 hodin pro MINI Adventure.

Ani disciplíny se příliš nemění: MTB, orientační běh, lanové disciplíny, in-line brusle, kánoe, jeskyňaření nebo Bolskros. „Krásných a zajímavých míst nabízí Broumovsko nepočítaně: Přírodní meandry, skalní labyrinty a hrady, válečná opevnění a mnoho dalšího. Závodníci – krajinkáři si přijdou na své.“ láká závodníkyna sever Čech ředitel závodu Tomáš Vaněk a dodává: „Vlna levnějších přihlášek končí až na konci června, ale jsme raději, když se týmy hlásí více dopředu, alespoň tušíme, pro kolik týmů závod stavíme a snáz se hledají chybějící členové do družstev.“

V průběhu hlavního závodu v pátek večer odstartuje kratší MINI Adventure Race 2018 – 18 hodinový závod pro dvoučlenné týmy. „Je ideální pro survivalové začátečníky, kteří si ještě netroufnou na mnohadenní dřinu nebo pro ty, kteří vyznávají rychlejší způsob závodění.“ Uzavírá Vaněk.

Obě tratě jsou atraktivní nejen pro zkušené týmy, ale s oblibou je vyhledávají i rekreační sportovci. Těmito závody se člověk učí trpělivosti, pozná lépe sám sebe a má dlouho na co vzpomínat.

Kompletní propozice najdete na webu www.adventurerace.cz a facebookových stránkách https://www.facebook.com/CzechAdventureRace/Podobné články
Adventure race
29. 9. 2019 Adventure Race Croatia aneb Chorvatsko tak trochu jinak

Závod AR Croatia, který byl letos zařazen do série světového poháru v adventure racing, sliboval...

Celý článek
Adventure race
9. 9. 2019 CZAR 2019: Prosím vás, dostaneme se tudy k vodě?

Je neděle dopoledne, ležím na karimatce ve stínu vysokých bříz. Nohy mám natažené, od kotníků...

Celý článek
Adventure race
3. 9. 2019 Fidži hostí nejtěžší závod světa, české barvy bude hájit jediný tým

Na nejtěžší závod světa „Eco-Challenge Fiji“ již za týden odlétá reprezentovat Českou republiku tým ve...

Celý článek