OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Adventure race

Poznejte Broumovsko během Adventure Race!

Patnáctý ročník expedičního závodu Wenger Czech Adventure Race odstartuje 29. srpna 2018 a závodníci budou letos prozkoumávat Broumovsko. Časový limit je tradičních 75 hodin pro klasický a 18 hodin pro MINI Adventure.

Ani disciplíny se příliš nemění: MTB, orientační běh, lanové disciplíny, in-line brusle, kánoe, jeskyňaření nebo Bolskros. „Krásných a zajímavých míst nabízí Broumovsko nepočítaně: Přírodní meandry, skalní labyrinty a hrady, válečná opevnění a mnoho dalšího. Závodníci – krajinkáři si přijdou na své.“ láká závodníkyna sever Čech ředitel závodu Tomáš Vaněk a dodává: „Vlna levnějších přihlášek končí až na konci června, ale jsme raději, když se týmy hlásí více dopředu, alespoň tušíme, pro kolik týmů závod stavíme a snáz se hledají chybějící členové do družstev.“

V průběhu hlavního závodu v pátek večer odstartuje kratší MINI Adventure Race 2018 – 18 hodinový závod pro dvoučlenné týmy. „Je ideální pro survivalové začátečníky, kteří si ještě netroufnou na mnohadenní dřinu nebo pro ty, kteří vyznávají rychlejší způsob závodění.“ Uzavírá Vaněk.

Obě tratě jsou atraktivní nejen pro zkušené týmy, ale s oblibou je vyhledávají i rekreační sportovci. Těmito závody se člověk učí trpělivosti, pozná lépe sám sebe a má dlouho na co vzpomínat.

Kompletní propozice najdete na webu www.adventurerace.cz a facebookových stránkách https://www.facebook.com/CzechAdventureRace/Podobné články
Adventure race
18. 6. 2019 Hannah EPO Survival 2019 – 13 hodin dřiny, odříkání a nadšení v...

Týdenní sportovní dovolená směstnaná do jediného dne. Tak lze nejjednodušším způsobem popsat Hannah EPO Survival,...

Celý článek
Adventure race
19. 11. 2018 Jeden z nejtěžších závodů světa na tropickém ostrově Reunion. Češi zde vybojovali...

Historicky nejlepší umístění a čtvrté místo na mistrovství světa přivezli z ostrova Reunion čeští reprezentanti...

Celý článek
Adventure race
11. 9. 2018 58 hodin v závodě Wenger Czech Adventure race 2018

První školní den a prší. Přestože školní docházku už mám dlouho za sebou, tak dnes...

Celý článek
Vaše Komentáře