OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
Adventure race

V Jeseníkách se chystá nová extrémní čtyřiadvacítka

Pořadatelé seriálu Rock Point – Horská výzva chystají další těžký závod. Hned první listopadový den v Jeseníkách odstartuje náročná běžecká čtyřiadvacítka v Česku.

Horské běhy a survivalové závody se těší stále větší oblibě, a tak jsme se rozhodli připravit další extrémní závod, který volně naváže na naše již připravované akce a výzvy. Listopad tak začne jednorázovkou Rock Point – Horská výzva 24,” sdělil hlavní organizátor Pavel Zitta.

Závod na 24 hodin odstartuje 1. listopadu v Jeseníkách. Hodně extrémní okruh Kouty – Dlouhé stráně – Kouty je dokonce papírově těžší, co do převýšení, než v Česku známá 24hodinovka na Lysé Hoře. “Chceme zaujmout nejen samotné účastníky, ale také fanoušky, kteří nebudou moci na místo přímo dorazit, a tak chystáme rozsáhlé informační kanály a intenzivní on-line servis nejen co do zobrazování průběžných výsledků, ale také fotografií, videí a ohlasů,” svěřil se pořadatel Rock Point – Horské výzvy 24 Pavel Zitta.

Již brzy bude zpřístupněna nové sekce na webu závodu věnovaná přímo 24hodinovce. Od srpna pak pořadatelé hodlají spustit registraci.Podobné články
Adventure race
29. 9. 2019 Adventure Race Croatia aneb Chorvatsko tak trochu jinak

Závod AR Croatia, který byl letos zařazen do série světového poháru v adventure racing, sliboval...

Celý článek
Adventure race
9. 9. 2019 CZAR 2019: Prosím vás, dostaneme se tudy k vodě?

Je neděle dopoledne, ležím na karimatce ve stínu vysokých bříz. Nohy mám natažené, od kotníků...

Celý článek
Adventure race
3. 9. 2019 Fidži hostí nejtěžší závod světa, české barvy bude hájit jediný tým

Na nejtěžší závod světa „Eco-Challenge Fiji“ již za týden odlétá reprezentovat Českou republiku tým ve...

Celý článek