OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
OCR / Army závody

Za Olomoucí se v létě uskuteční extrémní překážkový závod RUNEX RACE

Již 31. 5. 2019 končí třetí vlna registrací na extrémní překážkový závod RUNEX RACE OLOMOUC 2019. Kromě jednotlivců se mohou registrovat také smíšené dvojice a týmy. Pro děti bude připravena speciální dětská trať.

Základní informace:

Extrémní překážkový závod RUNEX RACE OLOMOUC se koná 31. 8. 2019 na jezeře Poděbrady u Olomouce. Čeká na vás 7 km běhu a více jak 20 překážek na vodě i na souši. Můžete se těšit na divoký ostrov, speciální lanové překážky, bahno, ostnatý drát, kontejnery či překážky ve vodě. Každý závodník obdrží originální medaili, občerstvení na trati a v zázemí závodu, startovní tašku a elektronický čip. Pro ty nejlepší budou připravené hodnotné ceny od našich partnerů. Součástí závodu je také doprovodný program včetně exhibice s nejsilnějším mužem světa do 105 kg Jiřím Tkadlčíkem.

Jdeš do toho? Více informací o závodu a registraci na www.runexrace.cz.

Registruj se a podpoříš organizaci Dobré místo pro život:

Spolupracujeme s olomouckou organizací Dobré místo pro život a Lokomočním centrem Jitrocel, které poskytuje zdravotně znevýhodněným osobám profesionální rehabilitaci a rehabilitační pomůcky. Každý závodník svou účastí pomůže konkrétnímu dítěti s jeho rehabilitací. Během závodu bude finanční podpora symbolicky předána.

Společné tréninky:

V průběhu roku 2019 pořádáme společné tréninky v unikátní aréně Ultimate Fitness Olomouc. Ať už je to první zkušenost s extrémním překážkovým závodem nebo se účastníš pravidelně – připrav se na RUNEX RACE OLOMOUC s těmi nejlepšími profesionály. Další speciálně připravený trénink proběhne již v neděli 12. května od 16 – 17:30 hodin. Zažijete skvělou atmosféru a vyzkoušíte si některé překážky, které budou přímo na trati.

Přihlásit se na společný trénink je možné na www.runexrace.cz v záložce produkty. Pozor! Kapacita míst je omezená.Podobné články
OCR / Army závody
11. 2. 2020 OCR Tvrďák Slovensko se představuje

Tvrďák vznikol na Slovensku v roku 2013 a od svojho vzniku ho absolvovalo niekoľko tisíc...

Celý článek
OCR / Army závody
14. 8. 2019 Letošní ročník Mistrovství České republiky v OCR chystá několik překvapení

Již v loňském roce mohli závodníci OCR (extrémních překážkových závodů) poprvé vyzkoušet, jak chutná mistrovský...

Celý článek
OCR / Army závody
2. 7. 2018 Jak natrénovat na překážkové běhy a s jakými typy překážek se setkáte?

Chystáte se rozšířit si svoje běžecké obzory? Zkuste otestovat svoji všestrannost a odolnost na překážkovém...

Celý článek