OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
OCR / Army závody

Aprílová 360tka pokořena!

Vytrvalý déšť a teplota pouhých 9 stupňů nad nulou prověřila všechny účastníky sobotní 360tky. Nepříznivé podmínky však nezabránily konání již 3. ročníku 360tky. V Riegrových sadech závod probíhal dokonce po páté!

Kromě šíleného aprílového počasí byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Lukáš Studnař doběhl v čase 36,45 a necelé 4 minutky za ním první odvážná žena Marta Hendegerová. Za týmy první příčku obsadili zástupci Diversity beast MAN.

Všichni, kdo vytrvali, vybojovali jednu z nejcennějších medailí. Nezáleželo na čase ani na rychlosti. Hlavní bylo vydržet až do konce. Mnoho lidí vzdalo závod již před startem. Ti, kteří proběhli cílovou rovinkou, nezískali jen klasickou medaili 360tky a dobrý pocit. I v Praze se rozdávala jedna medaile navíc, dílek do skládačky TRINITAS. Někteří již mají třetinku ze závodu WINTER, jiní získali svou první v Praze. Podmínky však panovaly obdobné, protože zima se stále nechce vzdát.

Nechyběla klasická stanoviště s oblíbenými humusáky, žabáky nebo Jackem rozparovačem. Někomu šla hlava kolem, jiní sotva popadali dech. „Jsem z toho Kačák“, byla hláška závodu. Kdo neběžel, nepochopí. Celým dnem provázel song napsaný přímo pro závod 360tka od DJ Progyho? „Ty na to máš“. Protože každý, kdo se postaví na start a čelí úkolům a nekonečným kilometrům před sebou, je vítězem.

Fotogalerie

Soutěžilo se tradičně i v kategorii dětí. Malí závodníci zakusili mokrou trať hned po dospělácích a odnesli si svoje první medaile. Gratulujeme všem vítězům, malým i velkým, na stupních vítězů i těsně za nimi. Jste nejlepší, dokázali jste všem i sami sobě, že na to máte.

Jestli chceš taky zažít TEN pocit a zúčastnit se závodu, který prověří tvoje tělo i mysl, přijeď 20. května do Chrudimi na 360tku TOUR.Podobné články
OCR / Army závody
30. 12. 2017 Závod s vlastní váhou, 360 Challenge, zve na rok 2018

Závod 360 Challenge přichází v novém roce s hromadou změn a novinek. Snažíme se být...

Celý článek
OCR / Army závody
24. 8. 2017 Podzimní 360tka rozhýbe Riegrovy sady

360tka Challenge se vrací tento rok podruhé na místo svého vzniku, do Riegrových sadů v Praze....

Celý článek
OCR / Army závody
13. 7. 2017 Blíží se 360tka TOUR v Lázních Kynžvart

360tka TOUR v Lázních Kynžvart se pyšní nejnáročnější, ale nejkrásnější trasou. I zde si zopakujeme základní...

Celý článek
Vaše Komentáře