OPRAVDOVÉ VÝKONY – SILNÉ ZÁŽITKY – POCTIVÝ SPORT
OCR / Army závody

US GAMES – HRDOST. EMOCE. PŘÍBĚH.

To je největší CROSSFITOVÝ závod týmů v ČR a na Slovensku. Závod je určen pro trojice, které se skládají z 2 mužů a 1 ženy. Závod se skládá, ze 4 WOD, což je něco jako závodní kolo, akorát takto se to nazývá v crossfitový terminologii. Závodní areál u home credit areny (pozn. hokejová hala v Liberci) je připraven pro maximálně 84 týmů, respektive 252 závodníků, kteří se utkají v 10 drahách. Pro nejlepší tým je nachystán putovní pohár + medaile + price money. Tým na 2. místě a 3. místě získá medaile a ceny od partnerů akce. Další příčky si odnesou věcné ceny od partnerů akce. Cena za 3členný tým činní 3200 Kč. Zajímavým bonusem pro týmy je volný vstup na pozávodní koncert předních českých a slovenských interpretů.

„Hlavní smysl vidíme v tom, že chceme vytvořit závod, který nabízí top podmínky pro závodníky i fanoušky, které dostávají lidem na Crossfit games v USA. Přišli jsme i s tím, že chceme ukázat město Liberec a jeho rodáky, o kterých většina v Česku neví, že se narodili právě v Liberci a jsou za to velice rádi. Některé z nich budete moci vidět v promo videích, které chystáme. Namátkou mohu říct Honza Kareš, který je „českým králem shybů“ a je zapsán v Guinessově knize rekordů, takže se mají všichni na co těšit. Upletli jsme na sebe bič v rámci rozsahu akce, ale když chcete nabízet to nejlepší musíte pro to udělat všechno.“ říkají organizátoři z Top4Event z.s.

Důležité je zmínit, že organizátoři si pro týmy nachystali maximální servis a v ceně za tým je vše co si závodník může přát – závodní tričko se jménem na zádech, catering(po celý den), pití (voda + bcaa po celý den), šatna v Home credit aréně se sprchou a možností se převléknout, a také V.I.P parking. O servis během závodu a informace budete moci požádat pořadatele nebo hostesky, které Vám budou plně k dispozici během celého dne.

Mimořádnost závodu v českém prostředí dodává mimo jiné i živý přenos na velký LED projektor, na který to bude přenášet 8 kameramanů, 1 kamera v pohybu a dron.

PRO NÁVŠTĚVNÍKY A FANOUŠKY TÝMŮ je připraven bohatý doprovodný program. Závod pro děti od 5 – 14 let, skákací hrad, soutěže s partnery, možnost pořídit foto přes aplikaci instapták, autogramiáda hokejistů liberce + nejznámějších rodáků liberce jako je držitel Guinessovy knihy rekordů JAN KAREŠ, občerstvení, pití.

Sledujte náš instagram usgames2017 a facebook Ultimate sports games 2017.

TĚŠÍME SE NA KAŽDÉHO Z VÁS! POJĎME TVOŘIT PŘÍBĚHY!Podobné články
OCR / Army závody
11. 2. 2020 OCR Tvrďák Slovensko se představuje

Tvrďák vznikol na Slovensku v roku 2013 a od svojho vzniku ho absolvovalo niekoľko tisíc...

Celý článek
OCR / Army závody
14. 8. 2019 Letošní ročník Mistrovství České republiky v OCR chystá několik překvapení

Již v loňském roce mohli závodníci OCR (extrémních překážkových závodů) poprvé vyzkoušet, jak chutná mistrovský...

Celý článek
OCR / Army závody
25. 4. 2019 Za Olomoucí se v létě uskuteční extrémní překážkový závod RUNEX RACE

Již 31. 5. 2019 končí třetí vlna registrací na extrémní překážkový závod RUNEX RACE OLOMOUC 2019. Kromě...

Celý článek